YUKARI

Hayallerinin ilk adımı “Büyük Akademi” Mavişehir’de seni bekliyor

3-14 yaş arası çocukların tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüs alanında bir araya getirme fikrinden yola çıkan Büyük Akademi, 1 Ekim Pazartesi günü derslerine başlayacak.
Hayallerinin ilk adımı “Büyük Akademi” Mavişehir’de seni bekliyor
21 Eylül 2018 0 yorum 261

3-14 yaş arası çocukların tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüs alanında bir araya getirme fikrinden yola çıkan Büyük Akademi, 1 Ekim Pazartesi günü derslerine başlayacak.
  
Arkas Spor Kulübü, İzmir Fransız Kültür Merkezi, Mozart Akademi, TechnoKids ve Mavişehir Spor Kulübü ile işbirliği içerisinde olan Büyük Akademi; Mavişehir kampüs alanında okul sonrası ve hafta sonları öğrencilere deneyimli kadrosu ile hizmet verecek.   
Büyük Akademi bünyesinde, Mavişehir Eraslan Okulu kampüsünde eğitim verecek olan kulüpler 8 ay boyunca çalışmalarını sürdürecek.   
Akademide, ana faaliyet branşı voleybol olan Arkas Spor Kulübü, yine başta voleybol olmak üzere, yelken ve hareket eğitimi dersleri ile yer alacak.  
Genç yaşta sporcu yetiştirme misyonuyla hareket eden Mavişehir Spor Kulübü, öğrencilere basketbol eğitimi verecek.
Müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını daha önce denenmemiş yaratıcı projelerle destekleyerek uluslararası standartlara taşıyan Mozart Akademi, enstrüman, koro alanlarında birebir dersler ile öğrencilere uluslararası standartlarda bir eğitim sunacak.
Türkiye'nin ilk akademik lego merkezi olan Technokids, okul müfredatında yer alan konuları legolarla uygulamaya koyacak. Öğrencilerin mühendislik bakış açısıyla sistemler kurduğu ve bu sistemleri harekete geçirdiği derslerde, öğrenciler problem çözmeyi öğrenecek.
Fransızca öğrenmek ve Frankofon kültürünü keşfetmek için İzmir Fransız Kültür Merkezi, Büyük Akademide seviye kursları ve etüt çalışmaları gerçekleştirecek.
 
İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olan dağcılık ve tırmanma derslerinde ise bedensel ve zihinsel gelişim alanlarına yönelik etkinlikler gerçekleştirilecek. Eraslan Okulu tırmanma parkurunda antrenman yapacak olan öğrenciler, belirli dönemlerde doğa yürüyüşlerine katılarak, kaya tırmanışı yapacaklar.
İster aylık, isterseniz de yıl boyunca çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeyi burada bulacaksınız.
Çocuğunuzun tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüste, alanında en profesyonel eğitmenlerle alabileceği bu yeni akademiye kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için aileler www.buyukakademi.com adresini ziyaret edebilir.

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Eğitim 0 yorum

Susma-yan çocuk!

07 Aralık 2018 70

Eğitim projeleriyle öğrencilerin yanında olan Gaziemir Belediyesi, çocuk istismarının önüne geçmek ve farkındalık yaratmak için ilkokul öğrencilerine Alpilo [...]

Eğitim 0 yorum

Bornova’da satranç kurslarına yoğun ilgi

03 Aralık 2018 71

Bornova Belediyesi hobi ve beceri edindirme kursları her yaştan binlerce Bornovalıyı buluşturuyor. Bir çok farklı dalda düzenlenen kurslara katılanlar hem boş zamanlarını değerlendiriyor [...]

Eğitim 0 yorum

Çiftçilere solucan gübresi üretme eğitim verildi

02 Aralık 2018 60

Bornovalı çiftçilere, Bornova Belediyesi ile Bornova Kaymakamlığı’nın yaptığı işbirliği kapsamında solucan gübresi üretimi eğitimi verildi. Bornova İlçe [...]

Eğitim 0 yorum

Hayat kurtaran eğitim

29 Kasım 2018 74

Toplumsal ilk yardım kültürünün gelişmesine katkı sağlamak için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, ücretsiz eğitimlerle ‘ilk yardım [...]

Eğitim 0 yorum

Güzelbahçe Piri Reis, Fransız televizyonunda

17 Kasım 2018 132

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları 7. sınıf öğrencilerinin Fransızca ve görsel sanatlar derslerinde ortaklaşa yürüttüğü “1001 Gece” adlı [...]

Eğitim 0 yorum

Karşıyakalı çocuklara yeni eğitim yuvası

08 Kasım 2018 247

Okul öncesi eğitime yönelik yatırımlarını sürdüren Karşıyaka Belediyesi, kente bir anaokulu daha kazandırıyor. Mavişehir'de inşa edilen anaokulu 12 Kasım Pazartesi günü [...]

bizimizmir-2018-09-12-1536763874179-kaskaloglubanner.jpg

Reklam

bizimizmir-2018-12-09-1544362672227-1site.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

3 Gün Gaziantep

60 yazı

1

Erdal İzgi

İki Bin Onsekiz…          

1001 yazı

2

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Kış Deyince Akla İlk Gelen Grip!

189 yazı

3

Banu Bilen Doğan

Aşk, Evidir İnsanın

47 yazı

4

Jinekolog Op. Dr. Kenan Ertopçu

Ertesi Gün Hapı (En Güncel Bilgilerle)

94 yazı

5

Diğer Yazarlar

Arşiv