YUKARI

Hayallerinin ilk adımı “Büyük Akademi” Mavişehir’de seni bekliyor

3-14 yaş arası çocukların tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüs alanında bir araya getirme fikrinden yola çıkan Büyük Akademi, 1 Ekim Pazartesi günü derslerine başlayacak.
Hayallerinin ilk adımı “Büyük Akademi” Mavişehir’de seni bekliyor
21 Eylül 2018 0 yorum 327

3-14 yaş arası çocukların tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüs alanında bir araya getirme fikrinden yola çıkan Büyük Akademi, 1 Ekim Pazartesi günü derslerine başlayacak.
  
Arkas Spor Kulübü, İzmir Fransız Kültür Merkezi, Mozart Akademi, TechnoKids ve Mavişehir Spor Kulübü ile işbirliği içerisinde olan Büyük Akademi; Mavişehir kampüs alanında okul sonrası ve hafta sonları öğrencilere deneyimli kadrosu ile hizmet verecek.   
Büyük Akademi bünyesinde, Mavişehir Eraslan Okulu kampüsünde eğitim verecek olan kulüpler 8 ay boyunca çalışmalarını sürdürecek.   
Akademide, ana faaliyet branşı voleybol olan Arkas Spor Kulübü, yine başta voleybol olmak üzere, yelken ve hareket eğitimi dersleri ile yer alacak.  
Genç yaşta sporcu yetiştirme misyonuyla hareket eden Mavişehir Spor Kulübü, öğrencilere basketbol eğitimi verecek.
Müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını daha önce denenmemiş yaratıcı projelerle destekleyerek uluslararası standartlara taşıyan Mozart Akademi, enstrüman, koro alanlarında birebir dersler ile öğrencilere uluslararası standartlarda bir eğitim sunacak.
Türkiye'nin ilk akademik lego merkezi olan Technokids, okul müfredatında yer alan konuları legolarla uygulamaya koyacak. Öğrencilerin mühendislik bakış açısıyla sistemler kurduğu ve bu sistemleri harekete geçirdiği derslerde, öğrenciler problem çözmeyi öğrenecek.
Fransızca öğrenmek ve Frankofon kültürünü keşfetmek için İzmir Fransız Kültür Merkezi, Büyük Akademide seviye kursları ve etüt çalışmaları gerçekleştirecek.
 
İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olan dağcılık ve tırmanma derslerinde ise bedensel ve zihinsel gelişim alanlarına yönelik etkinlikler gerçekleştirilecek. Eraslan Okulu tırmanma parkurunda antrenman yapacak olan öğrenciler, belirli dönemlerde doğa yürüyüşlerine katılarak, kaya tırmanışı yapacaklar.
İster aylık, isterseniz de yıl boyunca çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeyi burada bulacaksınız.
Çocuğunuzun tüm gelişim ihtiyaçlarını tek bir kampüste, alanında en profesyonel eğitmenlerle alabileceği bu yeni akademiye kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için aileler www.buyukakademi.com adresini ziyaret edebilir.

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Eğitim 0 yorum

Hocalardan hocalara ilk yardım eğitimi

02 Şubat 2019 93

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri, Yabancı Diller Yüksekokulu akademik ve idari personeline ilk yardım [...]

Eğitim 0 yorum

Yaşar Üniversiteli akademisyene ABD’de önemli görev

23 Ocak 2019 118

Yaşar Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ian Collins, yükseköğretimde dil eğitimi alanında dünyanın önde [...]

Eğitim 0 yorum

Karşıyakalı öğretmenlere uluslararası eğitim

10 Ocak 2019 148

Karşıyaka Belediyesi İsmail Hakkı Tonguç Gençlik Eğitim Merkezi, öğretmenler aracılığıyla öğrencilerin yaşam becerilerini geliştirmeyi hedefleyen ‘Lions Quest’ [...]

Eğitim 0 yorum

Bornova Belediyesi’nden eğitime tam destek

03 Ocak 2019 155

Bornova Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi ilçede yaşayan çocukların eğitimlerine katkı sağlamaya devam ediyor. Her yıl artan öğrenci sayısı ve hizmet kalitesi ile [...]

Eğitim 0 yorum

Bucalı kadınlara ‘güvenli annelik’ eğitimi

19 Aralık 2018 225

İlçede yaşayan kadınlara sosyal, psikolojik ve hukuki açıdan destek olmak içinçeşitli projeler yürüten Buca Belediyesi, örnek bir projeyi daha hayata geçirdi. [...]

Eğitim 0 yorum

Belgem öğrencileri uluslararası yarışmalarda

18 Aralık 2018 181

Bornova Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (BELGEM) öğrencileri uluslarası yarışmalara katılıyor. Geçtiğimiz yıl Fransa merkezli Uluslararası Kanguru Matematik Olimpiyatlarında [...]

bizimizmir-2018-09-12-1536763874179-kaskaloglubanner.jpg

Reklam

bizimizmir-2019-02-13-1550010832520-1.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

3 Gün Gaziantep

60 yazı

1

Erdal İzgi

İki Bin Onsekiz…          

1001 yazı

2

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Kış Deyince Akla İlk Gelen Grip!

189 yazı

3

Banu Bilen Doğan

Aşk, Evidir İnsanın

47 yazı

4

Jinekolog Op. Dr. Kenan Ertopçu

Ertesi Gün Hapı (En Güncel Bilgilerle)

94 yazı

5

Diğer Yazarlar

Arşiv

Reklam

bizimizmir-2019-02-18-1550488720499-20190211_123430.jpg