YUKARI

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Karşıyaka konuşulacak

Karşıyaka Belediyesi, 6 Eylül’de başlayacak 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) için hazırlıklarını tamamladı. Karşıyaka’nın çok yönlü, renkli ve çağdaş kimliğini fuara yansıtacak olan belediye, ‘her gün farklı bir tema’ ile ziyaretçilerini ağırlayacak. Spordan sanata, gastronomiden tarihe kadar çeşitli alanlarda onlarca etkinliğe imza atılacak.
İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Karşıyaka konuşulacak
04 Eylül 2019 0 yorum 75

Karşıyaka Belediyesi, 6 Eylül’de başlayacak 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) için hazırlıklarını tamamladı. Karşıyaka’nın çok yönlü, renkli ve çağdaş kimliğini fuara yansıtacak olan belediye, ‘her gün farklı bir tema’ ile ziyaretçilerini ağırlayacak. Spordan sanata, gastronomiden tarihe kadar çeşitli alanlarda onlarca etkinliğe imza atılacak.
 
Karşıyaka Belediyesi, İZFAŞ tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 6 - 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirecek ‘88. İzmir Enternasyonal Fuarı’na, 250 metrekarelik bir stant ile katılacak. Kültürpark Fuar Alanı 3. Hol giriş kapısının yan tarafında yer alan stantta, 10 gün boyunca birbirinden renkli ve nitelikli etkinlikler düzenlenecek. Etkinliklerin genel başlığı “Karşıyaka’yı Konuşalım” olarak belirlenirken; her gün farklı temalarla, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelecek binlerce ziyaretçiye, Karşıyaka’nın tanıtımı yapılacak.
 
6 EYLÜL’DE AÇILIYOR
Açılış günü olan 6 Eylül’de saat 16.00 itibariyle konuklarını ağırlamaya başlayacak olan Karşıyaka Belediyesi standında ilk gün teması ‘Karşıyaka’nın Dünü ve Bugünü’ olacak. Resim sergisi, robotik atölye çalışmaları, müzik dinletileri, halk oyunları, cimnastik ve dans gösterileri ile dolu dolu geçecek günün finali; Haluk Işık yönetiminde, tarihçi, gazeteci ve yazar Yaşar Aksoy’un konuk olacağı söyleşi ile yapılacak. Katılımcıları dünden bugüne Karşıyaka yolculuğuna çıkaracak olan Aksoy, söyleşi sonunda kitaplarını imzalayacak. İkinci gün teması ise ‘Karşıyaka’nın Ağız Tadı’ olacak ve program Kent A.Ş’nin gastronomi sunumu ile başlayacak ve Yaşar Üniversitesi’nden Doç. Dr. Seda Genç de Karşıyaka’nın yemek içme kültürünü anlatacak.
 
10 GÜNE 10 FARKLI TEMA
Fuar boyunca her akşam; Karşıyaka’nın müzikseverliği, Atatürkçü duruşu, engelsiz yaşamı, sportif markası, emekçi kadınları, uluslararası tanınırlığı, aydınlık çocuk ve gençleri ile aydın çınarlarını yansıtan, farklı temalarda etkinlik ve buluşmalar gerçekleştirilecek. Müzik dinletileri, söyleşiler, spor ve dans gösterileri ile fuarın en renkli ve keyifli noktalarından bir olacak Karşıyaka standında program her gün saat 16.00’da başlayıp 23.00’da sona erecek.
 
 “HERKESİ BEKLİYORUZ”
İzmir Enternasyonal Fuarı’na büyük özenle hazırlandıklarını vurgulayan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Karşıyaka Belediyesi olarak, bu yıl 88’inci kez dünya ticaretine ve kültür alışverişine kapılarını açacak olan İzmir Enternasyonal Fuarı’na hazırız. Karşıyakamızın taşıdığı pek çok önemli özelliği bir arada sunabilmek adına her gün farklı bir tema ile konuklarımızı ağırlayacağız. Herkesi bu eşsiz fuar heyecanını paylaşmaya, Karşıyaka Belediyesi standını ziyarete bekliyoruz” dedi.
 
88. İZMİR ENTERNASYONAL FUARI / KARŞIYAKA BELEDİYESİ STANDI- 3. HOL
6 EYLÜL CUMA - Karşıyaka’nın Dünü ve Bugünü: Karşıyaka’nın Dünü ve Bugünü Resim Sergisi, Robotik Atölye Çalışmaları, Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Grubu Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Çocuk Jimnastik Grubu Gösterisi, Engelsiz Dans Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA) Müzik Dinletisi, Kanun Dinletisi, Latin Dansları Gösterisi, Dans Grubu Gösterisi (Potpori), Söyleşi (Yaşar Aksoy, Moderatör; Haluk Işık)
 
7 EYLÜL CUMARTESİ - Karşıyaka’nın Ağız Tadı: Karşıyaka Kent A.Ş.’nin Gastronomi Sunumu, Robotik Atölye Çalışmaları, Karşıyaka Belediyesi Çocuk Jimnastik Grubu Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Latin Dansları Gösterisi, Söyleşi (Yasar Üniversitesi Doç. Dr. Seda Genç, Moderatör; Haluk Işık)
 
8 EYLÜL PAZAR - Karşıyaka’nın Müziği: Karşıyaka Şarkılarının Sunumu, Robotik Atölye Çalışmaları, Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Grubu Gösterisi, Latin Dansları, Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Dans Grubu Gösterisi (Potpori)
 
9 EYLÜL PAZARTESİ -Atatürk’ün Karşıyakası: Atatürk’ün Sevdiği Sarkılar, Dans Grubu Gösterisi (Potpori), Karsıyaka Belediyesi Çocuk Jimnastik Grubunun Gösterisi, Engelsiz Dans, Vals Gösterisi, KODA Müzik Dinletisi, Kanun Dinletisi, Down Sendromlu Çocukların Dans Gösterisi, Söyleşi (Yücel Izmirli, Vehbi Moğol)
 
10 EYLÜL SALI - Karsıyaka’ya Engel Yok: Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Down Sendromlu Çocukların Gösterisi, Engelsiz Dans, Sessiz Koro
 
11 EYLÜL ÇARŞAMBA- Karşıyaka ve Spor: Su Sporları, Yüz Boyama ve Çocukların El Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri, Karşıyaka Belediyesi Çocuk Jimnastik Grubu Gösterisi, Spor Gösterileri (Judo), KSK One Team Ekibi Bateri Eşliğinde Fonksiyonel Kuvvet Antrenman Gösterisi, Söyleşi (Okan Yüksel,Moderatör:Haluk Işık)
 
12 EYLÜL PERŞEMBE - Karşıyaka’nın El Emegi: Karşıyakalı Kadınların El Emeği Ürünlerinin Sergisi, Kanun Dinletisi, Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Uluslararası Farklı Kültürler Dans Gösterisi, Dans Grubu Gösterisi (Potpori)
 
13 EYLÜL CUMA: Karşıyaka Kadınları: KODA Müzik Dinletisi, Uluslararası Farklı Kültürler Dans Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Grubu Gösterisi, Latin Dansları Gösterisi
 
14 EYLÜL CUMARTESİ: Karşıyaka’yı Mesken Tutanlar: Uluslararası Farklı Kültürler Sergisi, Uluslararası Farklı Kültürler Dans Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Latin Dansları Gösterisi, Dans Grubu Gösterisi (Potpori)
 
15 EYLÜL PAZAR: Karşıyaka’nın Fidanları ve Çınarları: Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Grubu Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Çocuk Jimnastik Grubu Gösterisi, Karşıyaka Belediyesi Müzik Dinletisi, Dans Grubu Gösterisi (Potpori), Latin Dansları Gösterisi, Söyleşi (Çocuk Belediyesi üyeleri ve Bilge Çınarlar Yöneticisi, Moderatör; Haluk Işık)

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Fuar Haberleri 0 yorum

Başkan Soyer’den Fuar ziyareti

13 Eylül 2019 62

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, birbirinden renkli etkinliklerle devam eden 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nı bir kez daha ziyaret etti. Başkan Soyer’e [...]

Fuar Haberleri 0 yorum

"Dünya" İzmir'de buluştu

07 Eylül 2019 76

“Fuardayız” sloganıyla bu yıl 88'incisi düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı görkemli bir törenle kapılarını açtı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı [...]

Fuar Haberleri 0 yorum

Bu yıl da “Fuardayız”

05 Eylül 2019 79

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından 6-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı'nın hazırlık çalışmaları [...]

Fuar Haberleri 0 yorum

Konak Belediyesi’nin fuar standı sürprizle dolu

05 Eylül 2019 93

Konak Belediyesi standı, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) ziyaretçilerini sürpriz etkinliklerle karşılamaya hazırlanıyor. Standa gelenler, Başkan Abdül Batur’un [...]

Fuar Haberleri 0 yorum

İzmir ve İstanbul Fuar’da buluşuyor, hasret bitiyor

29 Ağustos 2019 79

6-15 Eylül tarihleri arasında 88’incisi gerçekleşecek İzmir Enternasyonal Fuarı’nın (İEF) son Onur Konuğu İl’i açıklandı. İstanbul, Çin Halk Cumhuriyeti’nin [...]

Fuar Haberleri 0 yorum

En iyi organik ürünler seçildi

20 Mayıs 2019 308

Katılımcı, ziyaretçi ve sektör profesyonellerini birleştiren interaktif etkinlikleriyle ön plana çıkan 10. Ekoloji İzmir Fuarı’nda 2019 yılının en iyi organik ürünleri [...]

bizimizmir-2018-09-12-1536763874179-kaskaloglubanner.jpg

Reklam

bizimizmir-2019-09-26-1569517145908-1.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

3 Gün Gaziantep

60 yazı

1

Erdal İzgi

İki Bin Onsekiz…          

1001 yazı

2

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Kış Deyince Akla İlk Gelen Grip!

189 yazı

3

Banu Bilen Doğan

Aşk, Evidir İnsanın

47 yazı

4

Jinekolog Op. Dr. Kenan Ertopçu

Ertesi Gün Hapı (En Güncel Bilgilerle)

94 yazı

5

Diğer Yazarlar

Arşiv