31-03-2010 > Club En Velo 20’nci yaşını kutladı

Kapılarını açtığından bu yana sektörde 20 yılını başarıyla kutlayan bir mekan olarak kalıcı olmanın ve bir İzmir klasiği olmanın keyfini sürdüren Club Envelo, kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı özel bir gece ile yeni yaşına merhaba dedi.
Kurucu ortaklar Levent Soylu, Atilla Demircioğlu, Uğur Özden ile 2 yıl önce birlikteliğe iştirak eden Özgörkey Holding A.Ş. yöneticilerinden işadamı Cemal Özgörkey’de yüzlerce konuğun katıldığı gecenin ev sahipliğini üstlendi. Evrim ve Sedat Ünlü’nün birbirinden güzel şarkılarıyla başlayan gece Atilla Demircioğlu’nun romantik ve nostaljik şarkılarıyla sürdü. Envelo’da 20’nci yılını kutlayan personel adına kurucu ortaklardan Atilla Demircioğlu’na plaket verildi. Hazırlanan pasta Levent Soylu, Cemal Özgörkey, Uğur Özden ve Atilla Demircioğlu tarafından birlikte kesildi.
Gecede konuşan Levent Soylu, 20 yıl demenin; aynı çizgide ilerleyen, kendine has tarzıyla seçkin misafirlerini ağırlayan, kapılarını açtığı andan itibaren müşteri kalitesi ve memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefini sürdürürken deneyimli personelin verdiği hizmet kalitesiyle de bunu kanıtladığını söyledi.
1 Ocak 2007’den itibaren Özgörkey Holding A.Ş.’nin iştirakiyle yeni bir ivme kazanan Club EnVelo’nun bir bar ve restaurant klasiği olarak misafirleri ile buluşmaktan son derece gururlu olduğunu anlatan Soylu, “kalıcı olmak adına açıldığı günden bu yana prensiplerinden ödün vermeden emin adımlarla ilerlerken popüleritesini hiçbir zaman kaybetmedi.  Club En Velo bir bar klasiği olarak adlandırılabilecek olan bölümünü kış akşamlarında, ışığında içkinizi yudumlayabileceğiniz şöminesi renklendirir. İzmir 'de marka olmayı hedeflemiş ve adından söz ettirmeyi başarmış olan mekan, ismini üç Galatasaray liseli arkadaşın kararı ile okul döneminin bilinen ve söylenen şarkısı olan En Velo 'dan aldı’ dedi.


Elif  Basım- Cemal Özgörkey, Cüneyt-Melis Türkoğlu, Sivetlana-Erdal Yücel, Levent-Ferda Çenalp

Aykut- Henrriette Dumlupınar, Levent Soylu, Atilla Demirciioğlu, Melis Kural, Şahika Başçı, Ece Çınar, Deniz Tanık

Emine-Feyza Saysen, Ayşe Maro, Aysın Hüseyin, İrina-Şenol Sönmez, Nilay Yönter

Serkan Ünlü, Evrim- Halil Özkaynak, Halit Yürekli, Gülce Hakgüder, Nilgün-Baydo Baykal

Gülçin-Zafer Vardarcı, Deniz-Süha Tanık, Mustafa-Şahika Başci, Ahmet-Pelin Kilimci

27) Ceylan Şenocak, Bülent- Selda Şenocak, Hande- Salim Arslanalp, Edoardo Bezossi, Mukaddes-Roni Roso

Bora Kavrulmuş, Tarkan Elagöz, Ahmet Sezen, Buket Kumruoğlu, Bahar Üstkanat, Uğur- Nükhet Özden

http://www.bizimizmir.net/?page=haberayrinti&cat=1307