YUKARI

Lila'nın yeni teklisi 'Kirpik' video klibi yayında

Lila'nın sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise “Ozan Yılmaz” a ait 'Kirpik' video klibi Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.
Lila'nın yeni teklisi 'Kirpik' video klibi yayında
09 Ocak 2021 0 yorum 1047

Lila'nın sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise “Ozan Yılmaz” a ait 'Kirpik' video klibi Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Şarksına gitarıyla Barış Ertunç”un eşlik ettiği Lila, bu şarkısında; geçmiş zamanlarda yaşanmış fakat zaman içerisinde boyut değiştirmiş kırık bir aşk hikayesi ile karşımıza çıktı. Hem Retro, hem de modern soundu ile dikkat çeken şarkı, Alternatif ve Electro-pop dinleyicisi ile buluşuyor. Pandemi dolayısıyla, büyük bir kısmı evde çekilen klipte, yönetmen koltuğunda “Akif Akbayır”ve “Ozan İnam” yer alıyor.

KİMDİR?
Lila, Antalya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi "Klasik Gitar" Bölümü ve ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı "Şan" bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca İzmir'de çeşitli gruplarla sahne aldı.
2006 yılında ülkemizin bilinen Rock gruplarından "Pin up" a dahil oldu. 2010 yılında “Pin up" ile "Üretim Hatası" isimli bir single çıkardı. "Ozan Çolakoğlu" prodüktörlüğünde yapılan şarkı ülke çapında büyük ilgi gördü. 
2012 Yılında söz ve müziği kendisine ait olan "Nasıl" isimli single'ın ardından diğer projesi "Telepotik" ile Trip-hop / Electronica soundunda yaptığı bestelerle İstanbul'da gerçekleşen Midtown Festivali'nde "Portishead'in ön grubu olarak sahne aldı.
Lila; 2013-2017 yılları arasında özel bir okulda Müzik öğretmenliği ve Koro şefliği yaptı. 5 yıl boyunca çocuklarla müzik üzerinden özel bir bağ kuran Lila, bir yandan kendi konserlerine ve üretmeye devam ederken, ülkemizin önemli sanatçılarından, "Gökhan Kırdar "ve “Vega" ya konserlerinde vokalist olarak eşlik etti. 

2019 yılında Garaj Müzik etiketiyle; söz ve müziği kendisine, düzenlemeleri "Ozan Yılmaz"a ait olan "Insta Aşk" ve "Kalp" isimli şarkılarını yayımladı. 

Canlı, enerjik sahne performansıyla, farklı sounduyla ve ilgi çekici klipleriyle yeni bir maceraya atılan Lila; 3 şarkıdan oluşan, söz ve müziği kendisine ait olan “Renklerin içinden" isimli ilk EP sini 2020 Mart ayında yayımlıyor. “Rüyama Gel", "Renklerin İçinden" ve "Zamansız" isimli şarkılardan oluşan EP' nin ilk klibi, “Rüyama Gel" şarkısına çekildi. Lila, "Insta Aşk" ve "Kalp" şarkılarında gerçek sevgi arayışında iken, "Renklerin İçinden" isimli EP’sinde; hayal ile gerçek arasında kalmış bir kadının hikayelerini anlatıyor ve dinleyicilerini kendi rüyasına davet ediyor.

KİRPİK
Koştum, koştum durdum
Nereye ve ne zamana, bilmedin
Sana içimi nasıl döktüm o gün
Ve sen ne anladın

Çok geç üzgünüm
Ya da boşver

(Ooo) Kirpiklerin her öptüğümde dökülmeseydi
Sonbahar yaprakları gibi
Belki de aynı zamanda olmasa bile
Aynı yerde bekleyecektim seni

Kirpiklerin...

Acıttılar, acıdın durdun
Gerek yoktu, sen yoruldun
Yokuşların tam ortasında
Uyutuldun, hiç düşünemedin

Çok geç üzgünüm
Ya da boşver

(Ooo) Kirpiklerin her öptüğümde dökülmeseydi
Sonbahar yaprakları gibi
Belki de aynı zamanda olmasa bile
Aynı yerde bekleyecektim seni

Kirpiklerin...
 
Söz-Müzik :Lila
Düzenleme : Ozan Yılmaz

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Magazin 0 yorum

Fide Köksal’a 2. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülü

16 Ocak 2021 1310 kere okundu

2006’dan beri Müzikal kariyerini Yunanistan’da sürdüren İzmirli sanatçı Fide Köksal, 2020’de rol aldığı “Ommata Dakromena” oyunundaki rolüyle [...]

Magazin 0 yorum

Gülçin Ergül 80’lere Işınlıyor

15 Ocak 2021 1408 kere okundu

 Pop, Soul ve R&B müziğin ülkemizdeki güçlü temsilcisi Gülçin Ergül, Davet albümünün Disco-Pop türündeki çıkış parçası [...]

Magazin 0 yorum

Leyla & Mecnun şimdi Akustik!

14 Ocak 2021 1525 kere okundu

Sevilen pop müzik sanatçısı Cem Belevi, Kasım ayında yayınlanan ve büyük ilgi uyandıran Leyla & Mecnun şarkısının akustik versiyonuyla dinleyiciyle buluşuyor. [...]

Magazin 0 yorum

3 altın nokta yöntemi

13 Ocak 2021 1665 kere okundu

Ebru Akel’in sunduğu ‘’ Kendine İyi Bak ’’ programına konuk olan Dermatoloji ve İmmünoloji  Uzmanı Prof.Dr.Başak Kandi  estetik ve dolgu dünyasındaki [...]

Magazin 0 yorum

Aslı Güngör’den “Meleklerin Yolu”

13 Ocak 2021 1649 kere okundu

Bugüne dek binlerce kişinin hep bir ağızdan eşlik ettiği klasik olmuş fenomen şarkılara imza atan Aslı Güngör sözleri kardeşi Burcu Güngör’e, müziği [...]

Magazin 0 yorum

Sezon yıldızlarına fidanla teşekkür…

10 Ocak 2021 2053 kere okundu

2020 yaz sezonunda İzmir gecelerini yıldız yağmuru ile aydınlatan “Echo Performance Hall” ailesi, Karaburun’a gelenlere unutulmaz saatler yaşatan 28 grup ve sanatçı için [...]

bizimizmir-2020-10-27-1603825796809-kaskaloglu.jpg

Reklam

1610501929968-1a.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

Aramıza Hoş Geldin Güzel Adam…

69 yazı

1

Dr. Hülya Yurttaş Pirinççi

Doğayla Değişime Hazır Mıyız? 

17 yazı

2

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Sirkenin Elinden Ne Gelir…

193 yazı

3

Serhan Şarman

Bir Doğu Masalı: Kars

4 yazı

4

Burcu Şakar

Sosyal Medya Paylaşımlarına Dikkat!

6 yazı

5

Diğer Yazarlar

sinema

Arşiv

Reklam

1610502195906-1b.jpg

Reklam

1610502039777-1b.jpg