YUKARI
bizimizmir-2020-11-02-1604312884479-bizvariz_(1).jpg

“Sözün Özü” SAYA Grup

Saya Grup bünyesindeki Folkart, Pharmactive İlaç, Volt Motor, Volt Savunma ile Promote şirketlerinin genel müdürleri, “Sözün Özü” adlı webinar toplantısında tüm grupta çalışan yaklaşık 2 bin kişi ile biraraya geldi.
“Sözün Özü” SAYA Grup
05 Ekim 2020 0 yorum 856

SAYA Grup bünyesinde çalışanlarla biraraya gelmek amacıyla düzenlenen “Sözün Özü” isimli webinar toplantılarının 2. Oturumu Folkart Gallery’de gerçekleşti.

İnşaat, ilaç, elektrik motoru üretimi, teknoloji ve savunma gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin genel müdürleri, grubun gelecek hedeflerini çalışanları ile paylaştı.
Strateji Uzmanı Dr. Hakan Tetik moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya, Folkart Genel Müdürü Metin Sancak, Pharmactive İlaç Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarlar Genel Müdürü Dr. Yalçın Yaşin, Pharmactive İlaç Teknik Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü Fatih Elay, Volt Motor Genel Müdürü Hamit Sancak, Volt Teknoloji Geliştirme ve Mühendislik Genel Müdürü Burçin Elbirlik, Promote Genel Müdürü Harun Açıkgöz ve Saya Grup İnsan Kaynakları Direktörü Kezban Sancak Elay katıldı.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA
Toplantıda Saya Grup’un pandemi döneminde, özellikle sağlık çalışanlarına yönelik desteği ve üretim tesislerinde aldığı önlemler gündeme gelirken, bu dönemde ülke ekonomisine katkı koymak amacıyla çalışanların da, özverili bir şekilde üretime devam etmesi övgüyle anlatıldı.
Türkiye’nin önde gelen ilaç üreticilerinden Pharmactive, gayrimenkul sektörünün yıldızı Folkart, ülkemizin üretim gücüne güç katan Volt Motor, teknoloji ve savunma alanlarda üretim yapan Volt Teknoloji Geliştirme ve Mühendislik (Volt Savunma) çeşitli alanlarda Ar-Ge ve danışmanlık hizmetleri veren Promote şirketlerinin genel müdürleri, ülke ekonomisine katkı koyan Saya Grup’un, geleceğe emin adımlarla ilerlediğini dile getirdi.
 
ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR
Saya Grup İnsan Kaynakları Direktörü Kezban Sancak Elay, “Sözün Özü” isimli webinar toplantılarının ikincisini yaptıklarını belirtti. Kezban Sancak Elay, pandemi döneminde gösterdikleri hassasiyet ve özveri için çalışanlara teşekkür etti. Yaklaşık 2 bin çalışan ile üretime devam ettiklerinin altını çizen Elay, çalışanların kendilerini sürekli geliştirdiklerini ve grubun ilerlemesine katkı sağladıklarını kaydetti. Elay, çalışanlara yönelik yeni projeler geliştirdiklerini ve önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını bildirdi. 
 
“HEDEFLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK”
Folkart Genel Müdürü Metin Sancak, şirket olarak bu yılı önemli bir büyüme ile geçirdiklerini kaydetti. Sancak, önümüzdeki yıl Folkart’ın İzmir’de Folkart Vega’nın yanındaki arazide, Urla’da ve Çeşme’de yeni projelere imza atacağını söyledi. Saya Grup hakkında da bilgi veren Sancak, “Grup olarak çok iyi gidiyoruz. Büyümeye devam edeceğiz. Ülkemize katkı sağlayacağız. Bu sene mütevazi olmayan iddialı hedefler koymamıza rağmen o hedeflerin de üzerine çıktık. Güçlü bir grup olmamızın faydalarını görüyoruz. Önümüzdeki yıllarda çok daha iyi noktalara geleceğiz” dedi.
 
HIZLI VE STRATEJİK ADIMLAR
Pharmactive Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarlar Genel Müdürü Dr. Yalçın Yaşin, tüm ilaç şirketlerinde pandemi döneminin olumsuz etkilerinin yaşandığına dikkat çekti. Pharmactive olarak bu süreçte hızlı ve stratejik adımlar atarak süreci çok iyi yönettiklerini belirten Yaşin, 2020 yılını iyi bir şekilde kapatacaklarını ve 2021 yılında farklı alanlarda yeni ürünleri piyasaya süreceklerini ifade etti. Yaşin, yurtdışı pazarlarda da, yeni açılımların müjdesini verdi.
Pharmactive Teknik Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü Fatih Elay ise, üretim tesisindeki güçlü ekibin yılmadan, var gücüyle çalışmaya devam ettiklerini anlattı. Elay, toplum sağlığına katkı koymaya devam edeceklerini söyledi.
 
TÜRKİYE İÇİN ÜRETİYORUZ
Volt Motor Genel Müdürü Hamit Sancak da, şirketin pandemi döneminde ihracata devam ettiklerini bunu da çalışanların özverili çalışmalarıyla sağlayabildiklerini vurguladı. Sancak, şirketin yeni ortaklıklar ve yeni yurtdışı anlaşmaları ile gelecek için önemli hedeflere ilerlediğini belirtti.

Volt Teknoloji Geliştirme ve Mühendislik Genel Müdürü Burçin Elbirlik, stratejik alanlarda, teknoloji ve savunma sektörlerinde ülkemiz ekonomisine ciddi katkılar koyacak projelere imza attıklarını söyledi.
Promote Genel Müdürü Harun Açıkgöz de, önemli alanlarda teknoloji ve çeşitli konularda Ar-Ge ve danışmanlık hizmetleri verdiklerini dile getirdi.
 

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Trmal kameralı kurtarma operasyonu

04 Aralık 2020 221

İzmir İtfaiyesi yer altına gömülü elektrik hatlarının geçtiği boruda sıkışmış bir kediyi başarılı bir operasyonla kurtardı. İtfaiyeciler, termal görüntüleme [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Çiğli’ye Abone Merkezi

04 Aralık 2020 246

İzmir’in doğal gaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğal Gaz, abone merkezleri sayısını artırıyor. Müşteri potansiyeli ve talepleri göz önüne alan İzmir [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Karabağlar Meclisi’ne ‘deprem’ sunumu

04 Aralık 2020 252

Karabağlar Belediye Meclisi’nin aralık ayı toplantısı, ana hizmet binasındaki meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nun [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Dr. Behçet Uz Rekreasyon Alanı yeniden doğuyor

30 Kasım 2020 858

İzmir Büyükşehir Belediyesi Bornova’daki Dr. Behçet Uz Rekreasyon Alanı’nda yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 2021 yılında yenilenen yüzüyle [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Evlenen çiftlere en güzel hediye

30 Kasım 2020 882

Kuşadası Belediyesi, evliliğe ilk adımını atan çiftlere ‘İstanbul Sözleşmesi’nin ayrıntılarını anlatan bir kitapçık vermeye başladı. Belediye Başkanı Ömer [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Bornova doğal tarımda marka kent olacak

30 Kasım 2020 860

Bornova, gelecek nesillerin sağlıklı ve kaliteli gıdaya daha kolay ulaşabilmesi için ilk olarak 30 Kasım 2019’da yerli tohum ve fidanları toprakla buluşturulduğu Doğal Tarım Merkezi’nde [...]

bizimizmir-2020-10-27-1603825796809-kaskaloglu.jpg

Reklam

bizimizmir-2020-10-29-1603924835536-bizim-izmir-ekim_baski_page_01.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

Geçmiş Olsun İzmir, Acımız Büyük

68 yazı

1

Dr. Hülya Yurttaş Pirinççi

Kaos Yönetimini Biliyor Muyuz ?

12 yazı

2

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Laktoz İntoleransı Ve Süt Alerjisi

191 yazı

3

Serhan Şarman

Türkiye'de İlk Ve Tek Global Jeopark

3 yazı

4

Burcu İle Biraz Ordan Biraz Burdan

Vicdansızlığın Bedelini Bebekler Ödemesin!

4 yazı

5

Diğer Yazarlar

Arşiv

Reklam

bizimizmir-2020-10-29-1603925348518-bizim-izmir-ekim_baski_page_01_(1).jpg

Reklam

bizimizmir-2020-10-29-1603925307960-bizim-izmir-ekim_baski_page_01_(1).jpg