Oldu Mu Şimdi Murat!

  • 0
  • 14.598
Yazı Boyutu:
Dünya zor durumda, ülkede ekonomik kriz almış başını gidiyor bizim Murat Dalkılıç severler sefada!!

Bu neyin cahilliği neyin görgüsüzlüğü anlam veremiyorum..

Bilenler bilir Murat Dalkılıç, İzmir’de uzun yıllar sahne yapmış ve İzmir’den İstanbul’a gitmiş bir isimdir. 

Ve gerçekten Dalkılıç, şarkılarını büyük bir keyifle dinlediğim, konserlerini izlerken gerçekten eğlendiğim ve çok sevdiğim bir isim olmasından ziyade kendini geliştiren, okuyan, vizyon sahibi olduğunu inandığım bir isimdir.

Bu konser organizasyonuna nasıl oldu da evet dedi? Paraya ihtiyacı olduğu için konsere evet dediğini savunanlar var. Efendim şöyle sorayım paraya ihtiyacı olmayan var mı? Herkesin paraya ihtiyacı var.

Hepimizin lüksünden, keyfinden, ihtiyaçlarından ödün verdiği hatta evine ekmek götüremeyen 4 kişilik ailenin bir paket makarnayı iki güne bölerek tükettiği bir dönemdeyiz.

Murat Bey’in de bu kadar ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden o konsere evet diyerek sahnede boy göstermesine, şarkılarını umarsızca seslendirmesini alkışlayamayacağım.

Tepkim büyük.

Lütfen sizde tepkisiz kalmayın, bu isimleri bizler alkışlayarak, tıklayarak bir yerlere getirmiyor muyuz?

Bugün buna tepki vermezsek yarın başka bir konseri, ertesi günde ise diğer bir organizasyonu duyacağız ve sonucunda bu covid belasından kurtulma ihtimalimiz günden güne zorlaşacak. Ben diye hareket ettiğiniz zaman o toplumun parçası olmaktan çıkarsınız.
Birlik ve beraberlik için içinde aylardır mücade ediyoruz.
Lütfen duyarlılığımızı korumaya devam edelim, edelim ki sağlıklı ve güzel günlere bir an önce kavuşalım.

YORUM YAZ
Arşiv