Her Şeyin Başı Sağlık…

  • 0
  • 996
Yazı Boyutu:

Sevgili Bizimizmir okurları acaba size de oluyor mu? Her yıl büyük umutlarla, beklentilerle girdiğimiz yeni yıl, sadece benim için mi sıradanlaştı?

Pandemi çıktığından bu yana hayatımızda çok şey değişti. Kalabalık arkadaş ortamıyla geçirdiğimiz, eğlendiğimiz dostluklar her geçen gün kendini daha da yalnızlığa doğru sürüklüyor. Belki size çok saçma gelecek ama ben hala insanlarla -ailem de dahil - doğru dürüst sarılıp doya doya özlem gideremez oldum. Sanki kafamda tekrar hastalık baş gösterecek bu illet tekrar hortlayacak diye korkuyorum. Çünkü pandemiden beri çok sevdiğim arkadaşlarım ne yazık ki hayatta değiller, korona denen beladan dolayı en verimli dönemlerinden bu hayattan geçip gittiler. Başka hastalıklardan da kaybettiğim arkadaşlarım da oldu. Buradan onlara da bir selam olsun diyorum.
Neyse çok karamsarlık da yapmayım. Ama benim 2023 yılından tek beklentim sağlıklı bir biçimde bir yıl geçirmek olacak. Sağlık olduktan sonra her şeyin üstesinden gelinir. Aşılamayacak sorun olmaz. Diye düşünüyorum.

Bu yıl herkese dilediğinden daha fazla mutluluk, sağlık, bereket ve bolluk diliyorum. Gönlünüzden geçen neyse bir an önce gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar….

YORUM YAZ
Arşiv