1 LİRAYA ÇOCUK TİYATROSU

  • 0
  • 536
1 LİRAYA ÇOCUK TİYATROSU
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir Kültür Sanat’ın düzenlediği bu hafta gösterimi olan üç oyun bulunuyor. İlgi çekici konuların yer aldığı oyunlarda, çocuklara sosyal mesajlar da veriliyor.
        
18 Haziran’da Fuar Gençlik Tiyatrosu’nda gösterimi olan ‘’Size Bir Masalımız Var’’ oyunu çocuklara masal kitabı ve kitap okuma alışkanlığının sevdirilmesini amaçlıyor. Saat 11.00 ve 14.00’te iki seansı olacak oyuna girişler ise ücretsiz yapılacak.
       
18 Haziran’da gösterimi olan bir diğer oyun ‘’Ezi’nin Pasta Savaşı’’ tiyatrosu İzmir Sanat’ta izleyicisi ile buluşacak. Saat 11.00, 13.00 ve 15.00 olarak üç seanstan oluşan oyunda, çocuklara ağaçları korumanın önemi ve gerekliliği anlatılacak. Giriş ücreti ise 1 TL olarak belirlendi.
       
21 Haziran, 28 Haziran ve 5 Temmuz tarihlerinde saat 11.00 ve 14.00’te iki seans olarak İzmir Sanat’ta ‘’Sihirli Giysi’’ oyunu gösterime sunulacak. Giriş ücretinin 1 TL olduğu oyunda, çocuklara güç sahibinin gerçekleri değiştiremeyeceği anlatılacak.  Girişlerin ücretli olduğu oyunlarda, biletler İzmir Sanat ve İsmet İnönü Sanat Merkezi gişelerinden temin edilebilecek.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Köy Tiyatroları yeniden seyirciyle buluşuyor

100 yıllık hasrete anlamlı sergi

​​​​​​​Ada Modern’den Çağdaş Türk Resim Sanatına saygı duruşu

Bursa Bülbülü LP oldu

“Bahar Noktası” İzmirli sanatseverlerle buluştu

Çocuk Senfoni, Efeler kenti Aydın'da