Siz de BAYGEM’li olabilirsiniz

Bayraklı Belediyesi’nin başarıdan başarıya koşan Gençlik Eğitim Merkezi (BAYGEM) önümüzdeki yıl için öğrencilerini seçmeye hazırlanıyor. 7-8 ve 11-12’nci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek sınavda başarılı olanlar ön kayıt önceliği kazanacak.

  • 1
  • 2.646
Siz de BAYGEM’li olabilirsiniz
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Bayraklı Belediyesi’nin başarıdan başarıya koşan Gençlik Eğitim Merkezi (BAYGEM) önümüzdeki yıl için öğrencilerini seçmeye hazırlanıyor. 7-8 ve 11-12’nci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek sınavda başarılı olanlar ön kayıt önceliği kazanacak. Postacılar hizmet binasındaki sınavlar 8-9 Nisan tarihlerinde 2 oturum halinde yapılacak ve saat 10.00’da başlayacak

TEOG VE LYS’de yakaladığı başarılarla adından söz ettiren, Bayraklı ve İzmir’in gururu olan BAYGEM, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için yeni öğrencilerini belirleyecek. 2 oturum halinde düzenlenecek sınava 7-8 ve 11-12’nci sınıf öğrencileri katılabilecek. BAYGEM’de gerçekleştirilecek seviye tespit sınavı 8-9 Nisan tarihlerinde saat 10.00’da başlayacak. Sınav sonuçları katılımcılara mesaj yoluyla bildirilecek. Başvurular BAYGEM’in Postacılardaki hizmet binasından yapılabilecek. Detaylı bilgiye (0232) 935 03 35 numaralı telefonundan ulaşabilecek.

GURUR DUYUYORUZ
BAYGEM’de eğitim gören öğrencilerin başarılarıyla her zaman gurur duyduklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Dar gelirli ailelerimizin başarılı çocukları burada kurs görüyor. Burada tam bir aile ortamı var. Çocuklarımızın TEOG ve LYS’de her yıl yakaladıkları başarılarla mutlu oluyoruz. Bir öğrencimizle karşılaştığımda, ‘Başkanım ben BAYGEM’de eğitim gördüm. Şimdi üniversitede okuyorum’ demesinin bizde oluşturduğu mutluluğun tarifi yok. Yeter ki çocuklarımız, gençlerimiz okusun. Belediye olarak bu anlamda elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Yorumlar (1)
  • Hediye Uz

    Hediye Uz

    Baygem den şikayetçiyim her yere yazacağım bütün geri zekalıları alıyorlar sözde sınavla alıyorlar kendilerine güvenselerdi benim çocuğumun sınav sonucunu gösterirlerdi kaç kişiyi de sınavsız aldılar hiç bir şeyi bilmiyen çocuk güya sınavı kazanmış çocuğumun hakkı yendi heryere yazacağım

    18 Eylül 2023 18:51
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Başkan Selvitopu KARBEM öğretmenlerinin gününü kutladı

Yapamaz dediler, yaptık

Kurucuları tarafından anlatıldı

İzmir trafiğinde ortak akıl

Kadına Şiddete Hayır

3 yılda 45 bin ton yem bitkisi tohumu