Altın Yunus Anıları Yeniledi!

Yenilenerek sezona başlayan Yaşar Holding kuruluşu Altın Yunus Otel, Acenta Sahiplerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı!

  • 0
  • 926
Altın Yunus Anıları Yeniledi!
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Yenilenerek sezona başlayan Yaşar Holding kuruluşu Altın Yunus Otel, Acenta Sahiplerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı!

Türkiye’nin ilk bin kişilik birinci sınıf tatil köyü olma özelliğini, yenilenen lobi alanı, odaları ve spa merkezi ile büyüleyici bir atmosfer yaratarak korumaya devam eden Altın Yunus Resort ve Termal Otel, yenilediği odaları, lobisi ve restoranları hakkında bilgi paylaşımında bulunmak için yerli, yabancı, Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü acenta yetkililerini ağırladı. Genel Müdür Orhan Koral, Satış Müdürü Durak Aslan ve satış pazarlama ekibinin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya çok sayıda sektör temsilcisiyle birlikte ünlü Kantocu Nurhan Damcıoğlu’da katıldı. 

Baküs Restaurant’ta kokteyl ile başlayan gece, canlı müzik eşliğinde yemek ile sürdü. Otel Genel Müdürü Orhan Koral, otelde gerçekleştirilen yenilikler hakkında konuklara detaylı bilgi verdi. Otel içerisinde müşterek kullanım alanı olan lobi bölümünde bulunan pastane tasarımı misafirlerin dikkatini çekti. Uzun ahşap masada akşamüstü çay keyfinin yaşanabileceği bir alana sahip olan bu bölüm özel tasarımı ile lobi içerisinde farklı bir atmosfer oluşturdu. Odalarda yer alan, modern çizgiler düşünülerek dizayn edilen mobilyalar tasarımı kadar misafirlere sunduğu konfor ve rahatlık ile beğeni topladı.

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pandemi sonrası buluşma

Dev Ajans Medya Grubu Yeni Yayın Dönemi

Dostluk Konseri

RE/MAX ZEYTİN 2022 başarısını kutladı

Huzurlarınızda Ülkeler Arası Dostluk Derneği

Personel Balosu’na Frida damgası