Artık top sizde

  • 0
  • 817
Yazı Boyutu:

Ege Üniversitesi(EÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, 2010-2011 Eğitim Öğretim yılında 274 mezun verdi. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde gerçekleşen mezuniyet törenine İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, EÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Silkü, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Ercan Harcoflu, Yüksekokul öğretim üyeleri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

Davetliler arasında bulunan İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, "Ülkemizin batıya açılan kapısı İzmir'de köklü olan Ege Üniversitesinde okuma şansı yakalayan öğrencilerimizi kutluyorum. Eğitim hayatınız bitmiş değil sadece diplomalarınızı aldınız, gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde gelişimleriniz devam edecek" dedi.

EÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Atilla Silkü, " Ege Üniversitesi 3. kuşak üniversite olarak farklı bir boyut yaşıyor. Donanımlı kadromuzla çağdaş bireyler yetiştirmek temel amacımız. Ulu Önder Atamızın izinde, laik ve demokratik yolda, sizi yaşam boyu eğitime yollarken başarılar dilerim" dedi. Ardından mikrafonu alan Yüksekokul Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Ercan Haslofça, " Yüksekokulumuz güçlü eğitim kadrosuyla spor alanında güçlü sporcular yetiştirmektedir. Ülkemizde gerçekleşen spor organizasyonlarına ve milli takımlara önemli katkılar vermekteyiz" dedi. Yeni meslektaşlarına bilgiye nasıl ulaşacaklarının yolunu gösterdiklerini söyleyen Yard Doç Dr. Haslofça "Artık top sizde" diye belirtti.

Yüksekokul birincisi Mustafa Eroğlu, "Sürekli gelişen ve yenilenen bir üniversiteden mezun olduk. Bizde almış olduğumuz eğitimle ülkemize yeni bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi. Eroğlu, eğitim süresince kendilerine destek olan ailesine ve hocalarına teşekkür etti.
EÜ Jimnastik takımı, Yüksekokul araştırma görevlisi Sevil Uludağ partneri Selim Doruk ve Moon Star topluluğun yapmış olduğu dans gösterisiyle katılımcılara renkli anlar yaşattı. Tören Yüksekokul'dan mezun olan 274 öğrencinin keplerini havaya atmasıyla son buldu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Fulbright Burs Programı tanıtıldı

Caz Festivali Atölyeleri Katılımcılarını Bekliyor

Tireli Üretici Kadınlar Dijital Pazarda ‘Ben de Varım!’ Diyor

Konuşma bozukluğunun çaresi terapi

ABD’den patent tescili aldı

Çığır açan uygulama

Arşiv