Bayraklı’da sokaktan yönetim

Pazar mesaisinde 4 mahalleyi ziyaret eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Biz Bayraklı’yı sokaktan yönetiyoruz. Talep ve önerileri ilk ağızdan öğrenip, eksiklerimizi zaman kaybetmeden gideriyoruz” dedi.

  • 0
  • 117
Bayraklı’da sokaktan yönetim
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye tarafından ilçenin farklı noktalarında sürdürülen yol, kaldırım, bulvar ve kavşak düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Pazar mesaisinde 4 mahalleyi ziyaret eden Başkan Sandal “Biz Bayraklı’yı sokaktan yönetiyoruz. Talep ve önerileri ilk ağızdan öğrenip, eksiklerimizi zaman kaybetmeden gideriyoruz” dedi.

EŞ ZAMANLI ÇALIŞMA

Bayraklı’nın farklı noktalarında eş zamanlı çalışmalar yürüten Bayraklı Belediyesi, Sakarya Caddesi’ndeki yol ve kavşak çalışmalarında sona yaklaştı. Mansuroğlu, Manavkuyu, Adalet ve Osmangazi mahallelerindeki asfalt serim işlemleri ile kaldırım onarımları hızla devam ederken, Başkan Sandal bürokratlarıyla birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

BAYRAKLI’YI SOKAKTAN YÖNETİYORUZ

Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, eksiklerin bir an önce tamamlanmasını isteyen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Bayraklımızın her köşesinde ekiplerimiz eş zamanlı olarak çalışıyor. Vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan dinliyor, sokak sokak çözümler üretiyoruz. Bayraklı’yı sokaktan yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Makedonya Göçmenleri Kuşadası'nda Buluşuyor

Foça'da deniz anası çalıştayı

Yasa yararına kamp karavan şenliği

Beşinci senesinde kardeşliğimiz yeniden doğacak

Karşıyaka'ya Türkiye Sürdürülebilir Gelecek Ödülü

Öğretmenlere Cumhuriyetin 100. yılına özel armağan