Bayraklılı tekvandoculardan 7 madalya

Bayraklı Belediyesi 23 Nisan şenlikleri kapsamında İzmir’in en geniş katılımlı minikler Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. 405 sporcunun katıldığı turnuvada Bayraklı Belediyesi, 7 derece elde etti. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm sporcularımızı kutluyorum. Bayraklı sporda marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

  • 0
  • 852
Bayraklılı tekvandoculardan 7 madalya
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

por alanında yaptığı yatırımlar, sporculara destekler ve elde edilen derecelerle dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. 23 Nisan şenlikleri sürerken bu kapsamda Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda Minikler Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Bayraklı, başarılı sporcularının dereceleriyle bir kez daha gururlandı. 180 erkek ve 225 kız sporcuyla İzmir’in en geniş katılımlı turnuvasında Bayraklı Belediyesi sporcuları 7 madalya kazandı. Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda Nil Yazıcı ve Ege Kovanlık ikincilik elde ederken, Derin Deniz Tandoğan, Buğlem Selçuk, Eylül Oğuz, Hamza Yağız Öztürk ve Berat Doğan da üçüncü oldu.

BAYRAKLI SPORDA DA MARKA OLACAK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bir yandan 23 Nisan şenlikleri kapsamında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlerken bir yandan da İzmir’in en geniş katılımlı İzmir Minikler Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptık. Bayraklı, spordaki farkını göstermeye devam ediyor. Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı kutluyorum. Dereceleriyle ilçemizin gururu olan sporcularımıza da başarılar diliyorum” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yoga tutkunları Bayraklı’da buluştu

Jimnastik ve bale kursiyerleri büyüledi

Satranç Kursu Turnuva ile sonuçlandı

Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası' şampiyonu

Yaz spor okulları başlıyor

Irmak Türkiye’nin gururu oldu

Arşiv