Bu kermes çocuklar için

Kitvak Geleneksel Yılbaşı Kermesi Tarihi Havagazı Fabrikası’nın büyülü atmosferinde gerçekleştirildi.

  • 0
  • 263
Bu kermes çocuklar için
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kitvak Geleneksel Yılbaşı Kermesi Tarihi Havagazı Fabrikası’nın büyülü atmosferinde gerçekleştirildi. İzmirlileri, hayırsever ve bağışçıları bir araya getiren kermesten elde edilen bağış her zaman olduğu gibi yine onkoloji hastalarının ihtiyaçları için kullanılacak.

Büyük katılım ile gerçekleşen kermeste, hayırsever firmalar tarafından bağışlanan gıdadan, yılbaşı hediyeliklerine, tekstilden hizmete kadar, yüzlerce ürün ve hizmet Kitvak dostu hayırsever ve bağışçılar tarafından birkaç saat içinde beğeniyle satın alındı.

Kitvak Kermesi Mehmet Necati Şentürk’ün enerjili ve neşeli sunumuyla, DJ Semih Çelik’in özel şarkıları ve “Bando Red” yılbaşı bandosu ile renklendi. Ziyaretçiler hem sevdiklerine yeni yıl hediyesi alarak umuda destek oldu, hem de üyeler tarafından hazırlanan el yapımı yiyecekler ve Gofrette firmasının leziz çay ve kahve ikramı eşliğinde keyifli vakit geçirdiler.

Hem ürün hem hizmet hem de emeklerini ortaya koyan Kitvak İcra Komitesi Üyelerine, kermesin gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı A.İklil Ulueren “İcra Komitemiz bu yıl da birbirinden özel ürünlerle dolu keyifli bir kermes için yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Tam da dünya gönüllüler gününe yaraşır bir birliktelik gerçekleştirdik. Canla başla çalışan üyelerimize, bağışçılarımıza, kermesimize gelerek destek veren tüm hayırseverler dostlarımıza ve tüm gün bizlere enerji katan Özel Ege Lisesi Genç Kitvak Topluluğu’na teşekkürlerimizi sunarız. Şimdiden tüm Kitvak Dostları’nın yeni yılını canı yürekten kutluyorum. Yeni yıl umuda, sağlığa, tüm Dünya’da barışa ve güzelliklere vesile olsun” dedi.

Ulueren, organizasyona önemli katkılarından dolayı Photorium Fotoğrafçılık, Ata Media, Yağmur Organizasyon, Gofrette firması, Güventaş Nakliyat ve gün boyu profesyonel sunumuyla Mehmet Necati Şentürk’e, kermese ürün ve hizmet bağışında bulunan tüm firmalara ve Kitvak Dostlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

İnanıroğlu’ndan Başkan Tugay’a ziyaret

Haşere sorununa karşı yoğun mücadele

Akarca'da asfalt çalışması

Gönüller bir oldu, lokmalar paylaşıldı

İzmir’in çocukları Süt Kuzusu ile büyüyor

Çöp ve moloz kirliliğine geçit yok!