BU ÖĞRETMEN ALKIŞLANIR.

  • 0
  • 820
Yazı Boyutu:

Karşıyaka Belediyesi’nin bu yıl hizmete soktuğu Mustafa Kemal Mahallesi Kadın Danışma Merkezi’nde ilköğretim öğrencilerine yaz dönemi İngilizce kursu, öğretmen Sedef Ünsal tarafından gönüllü olarak veriliyor.

Salı ve Perşembe günleri olmak üzere haftada iki gün saat:13.00- 14.30 arası gerçekleşen eğitimde ağırlıklı olarak o bölgede oturan ailelerin çocukları okul müfredatına göre eğitim alıyor.

Bu görevi büyük bir mutluluk içinde yaptığını ifade eden Öğretmen Sedef Ünsal, çocuklarımıza yardımcı olmaktan onlara eğitim vermekten, katkı sunmaktan dolayı çok mutluyum. Yıl boyunca okullarında eksik kaldıkları konularda onlara bilgi veriyorum. Açıklarını hep birlikte kapatıyoruz. Testler çözüyoruz. Onlar da  büyük bir merak ve ilgiyle dersleri takip ediyorlar. Öncelikle temel İngilizce ve oyunlarla İngilizceyi sevdirmeyi sağlıyorum.” Dedi.

Mustafa Kemal Mahallesi Kadın Danışma Merkezi  sorumlusu Yasemin Ataş ile irtibata geçerek bu işe gönüllü olduğunu belirten Öğretmen Sedef Ünsal, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’a da böylesine güzel bir sosyal merkez açtığı için teşekkür etti.

İngilizce kursu Eylül ayına kadar sürecek.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Fulbright Burs Programı tanıtıldı

Caz Festivali Atölyeleri Katılımcılarını Bekliyor

Tireli Üretici Kadınlar Dijital Pazarda ‘Ben de Varım!’ Diyor

Konuşma bozukluğunun çaresi terapi

ABD’den patent tescili aldı

Çığır açan uygulama

Arşiv