Bu yarışma tüm öğrencilere açık

  • 0
  • 835
Yazı Boyutu:

Okul idaresinde söz sahibi olarak inisiyatif kullanma, karar alma gibi yetilerini geliştiren, ve özgüvenini yükselten, yönetim ve idare gibi konularda deneyim kazanan Doğa Anadolu Liseleri Öğrenci Meclisi, farklı alanlarda yürüttüğü projelere, düzenlediği bir yarışmayla devam ediyor. Öğrenci Meclisleri, tüm İstanbullu öğrencileri, yeteneklerini sergilemek ve kıvrak zekalarını ortaya kormak üzere Doğa Koleji Karikatür Yarışması’na davet ediyor.Yarışmaya katılan karikatürlerin, ünlü karikatürist Salih Memecan’ın da aralarında bulunduğu büyük juri tarafından değerlendirileceği yarışmada, dereceye girenleri birbirinden ilgi çekici hediyeler bekliyor. Yarışma için son başvuru tarihi 2 Mart 2012.

Yapılacak olan jüri değerlendirmesinin ardından, dereceye girenler 15 Mart 2012’de Salih Memecan’ın onur konuğu ve jüri üyesi olarak yer alacağı törende ödüllerini alacaklar. Dereceye giren karikatür sahipleri, profesyonel grafik tablet ve çizim kalemlerinden, Nano-teknoloji deney seti, fotoğraf makinesi ve kol saati gibi birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacaklar.

Öğrenci meclisleri ne yapıyor?
Karikatür yarışması, Doğa Anadolu Liseleri’nin getirdiği en büyük yeniliklerden biri olan öğrenci meclisleri tarafından organize ediliyor. Meclisler, haftalık toplantılarla lisenin yıllık planını belirliyor. Her kampüsün meclis başkanı, belirli dönemlerde Genel Merkez’de toplanarak kurumun yöneticileriyle toplantı gerçekleştiriyor. Yönetim yapısı, meclis başkanı, yürütme kurulu ve temsilciler meclisinden meydana gelen öğrenci meclisinde, Yürütme kurulu; Eğitim ve Bilim Projeleri, Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Projeleri, Medya ve İletişim gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv