Bucaspor’da krize Başkan Tatı el koydu

  • 0
  • 880
Yazı Boyutu:

Bank Asya 1. Lig’de şampiyonluk hesapları yapan Bucaspor’da bir grup futbolcunun Federasyona başvurmaları ile yaşanan krize, Kulübün Onursal Başkanı olan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı el koydu.
Buca Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu’nun da katıldığı Bucaspor Yönetim Kurulu genişletilmiş toplantısı, kulübün idari tesislerinde gerçekleştirildi. Bucaspor’un başarılı performansını önümüzdeki süreçte devam ettirebilmesi için yapılması gerekenler konusundaki tartışmalar sırasında Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, “Onursal Başkan olarak” süreci yönetmek istediğini söyledi. Bir süredir sıkıntıları kamuoyunda da tartışılan Bucaspor’da Başkan Ercan Tatı’nın konuşmaları toplantıya damgasını vurdu ve toplantıya katılan tüm yönetim kurulu üyeleri tarafından desteklendi.

Başkan Tatı  Bucaspor’un bundan sonra hiçbir sıkıntı içerisinde olmaması için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirterek, Bucaspor’a gönül veren herkesi takımın yanında olmaya çağırdı. Başkan Ercan Tatı “Bucasporumuzda yaşanan sıkıntılar bizim sıkıntılarımızdır. Yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda sona ermesi için tüm imkanlarımızı sarf edeceğiz. Ayrıca değerli yönetici arkadaşlarım ve tüm Bucaspor gönüllüsü işadamlarımız ve halkımızla birlikte her şeyin en iyisini yapacağımızdan herkesin emin olmasını istiyorum. Bucaspor’u çok güzel günlerin beklediğini herkes bilsin, çünkü Bucasporumuz bu güzel günleri her zaman hak eden güzide bir kulüptür”dedi.

Olağanüstü genel kurul kararı
Toplantıda Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı alırken, yöneticiler Başkan Ercan Tatı’yı desteklediğini belirtti.
Başkan Tatı şunları söyledi: “Daha önce de belirttiğim gibi Bucaspor sadece Buca’nın değil, İzmir’in gururu bir takım haline geldi. Bu arada kriz söylentileri başladı. Buna ilişkin gerçekler de var ama abartılan yanların da olduğunu biliyoruz. Bucaspor’un yönetimini yeniden oluşturma konusunda arkadaşlarımın da desteğiyle bir çalışma başlatıyorum. Önümüzdeki hafta Buca’ya gönül veren tüm dinamikleri bir yemekte buluşturacağım. Bucaspor olağanüstü genel kuruldan önemli bir hamle ile çıkacak buna inanıyorum. Ben bu noktada taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bucaspor’a desteklerini sürdürsünler ve Süper Lig yolunda hedefimizden şaşmayalım”

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Buzun şampiyonları İzmir’de yarışacak

Dayanışma buluşması

Winter Cup rüzgarı

İzmir’in Minik Yüzücüleri Aliağa’da yarıştı

Bostanlıspor Osmaniye’de Türkiye Şampiyonu…

Karneyi alan buz pistine koştu