Çamlaraltı’ndan depremzede öğrencilere yardım eli

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği, Şubat ayında ülkece yaşadığımız ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinden etkilenen öğrencilerin eğitim ihtiyaçları için Bahar Kermesi düzenledi.

  • 0
  • 514
Çamlaraltı’ndan depremzede öğrencilere yardım eli
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği, düzenlediği Bahar Kermesi'yle yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Alsancak Küçük Kulüp Alliance Restaurant'ta gerçekleşen kermesten elde edilen gelir Şubat ayında ülkece yaşadığımız ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinden etkilenen öğrencilerin eğitim ihtiyaçları için bağışlandı.

Bahar kermesindeki 33 standda sergilenen takı, süs eşyası, giysi, içecek ve diğer özel ürünler katılımcıların ilgisini gördü.

Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar ve Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, yüzyılın fekaletini yaşadığımız bu dönemde depremden etkilenen tüm depremzede öğrencilerin bir nebze de olsa yaralarına kapatabilmeleri adına kendileri aracılığıyla destek olan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Sosyal yardımlaşmanın gücüne inandıklarını dile getiren Ildırar, bu tarz etkinliklerin daha da yayılması gerektiğine de dikkat çekti.

Ildırar ve Gençer, standda ürünlerini sergileyen tüm katılımcılar adına Ege Orman Vakfı’na yaptıkları fidan bağışı sertifikalarını dağıtarak teşekkürlerini ilettiler.

Etkinlik fotoğrafları için

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yaşar'a saygın üyelik

Egeli ihracatçılardan 14 depremzede kadına yardım eli

Ücretsiz kursları başlıyor

Piri Reis Pınar Ayhan’ı ağırladı

Kuşadası’nda ‘cerrahi hemşireliği’ zirvesi

Ege’de Sosyal Güvenlik Mevzuatı Eğitimi