Centilmen turnuva

Kültürpark Tenis Kulübü Turgut Ayker Senyör Tenis Turnuvası sona erdi. Turnuvaya sporcuların centilmenlik dolu davranışları damga vurdu.

  • 0
  • 8.176
Centilmen turnuva
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kültürpark Tenis Kulübü Turgut Ayker Senyör Tenis Turnuvası sona erdi. Turnuvaya sporcuların centilmenlik dolu davranışları damga vurdu.

Kültürpark Tenis Kulübü Turgut Ayker Senyör tenis turnuvasında beş kategoride 140 sporcu ter döktü. Yedi gün süren karşılaşmalarda, kulübün yenilenen kortlarında 140 sporcunun kıyasıya ancak bir o kadar da centimlence mücadelesi dikkat çekti. Finalde ise 38 kupa sahiplerini buldu.

Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, İzmir’in sevilen işadamlarından Turgut Ayker adına düzenlenen turnuva için eşi Arzu Ayker’e teşekkür plaketi verdi. Şekercioğlu, çekişmeli geçen maçlar boyunca sporcuların centilmenlikten hiç ödün vermediğini belirterek “Tenisin en güzel yanı, müthiş bir rekabet içerse de sportmenlik, karşılıklı saygı ve centilmenlikte kendisine özel kuralları olmasıdır. Bu turnuvamızda her katılımcımız bu centilmenliği en üst düzeyde gösterdi" dedi. Arzu Ayker ise “Sayenizde eşimin adını böyle güzel bir turnuvayla andık. Bize bu şansı verdiğiniz için çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Ödül töreninde yapılan çekilişle kazananlara televizyon, telefon, bisiklet ve saat hediye edildi.

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

İzmir’in Minik Yüzücüleri Aliağa’da yarıştı

Bostanlıspor Osmaniye’de Türkiye Şampiyonu…

Karneyi alan buz pistine koştu

Sporun ve sanatın her zaman destekçisi olacağız

Karşıyaka Spor Kulübü’nün önemini derinden idrak etmeliyiz

Bostanlıspor oryantiring’e yine damgasını vurdu!