Çetmen Mağazaları’nın eğitimdeki tercihi İZMİRSEM oldu

  • 0
  • 1.183
Yazı Boyutu:

İzmir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi İZMİRSEM, Çetmen Mağazaları’nın İzmir, Ege Bölgesi ve İstanbul’da bulunan tüm mağaza müdürleri için Yönetim Becerileri Semineri düzenledi.

İzmir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İZMİRSEM), Çetmen Mağazaları’nın İzmir, Ege Bölgesi ve İstanbul’da var olan ve açılması planlanan tüm mağaza müdürleri ile 30 çalışanına yönelik Yönetim Becerileri Semineri düzenledi. Toplam 30 mağaza müdürüne eğitim verilen seminerlerde İletişim Uzmanı Zeynep Çiftçi Kanburoğlu ve Dr. Koray Akman eğitmenlik görevini üstlendi.

İletişim Uzmanı Kanburoğlu’nun müdürler bazında verdiği seminerlerinde, temel yönetim becerilerinin yanı sıra ekip yönetimi ve kişinin kendini yönetmesine yönelik stres yönetimi, zaman yönetimi gibi kavramlar incelendi, performans yönetimi ile yönetici ve çalışan arasındaki geliştirme yaklaşımı tartışılarak vaka bazında uygulamalar yapıldı.

Kanburoğlu’nun Dr. Koray Akman ile birlikte verdiği seminerde ise Çetmen Mağazaları’nın İzmir, Ege Bölgesi ve İstanbul’daki farklı mağazalarından 30 kişilik satış ekibine temel satış becerileri ve satış yöntemlerinin yanı sıra NLP (Neuro Linguistic Programming) yaklaşımları kullanılarak satış beceri ve taktiklerinin geliştirilmesi yönünde eğitim verildi. 

İZMİRSEM tarafından düzenlenen Yönetim Becerileri Semineri’ni başarı ile tamamlayan Çetmen Mağazaları çalışanlarına sertifika verildi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv