Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri İbramaki'de

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi, Kuşadası İlkokulu öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan 'Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri’ isimli sergiye ev sahipliği yapmaya başladı. Açılışını Başkan Ömer Günel’in gerçekleştirdiği sergi, 19 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilir.

  • 0
  • 226
Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri İbramaki'de
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kuşadası İlkokulu Çocuk Kulüpleri Görsel Sanatlar Kursu öğrencilerinin farklı teknikler kullanarak hazırladıkları 'Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri’ isimli sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde kapılarını açtı. Toplam 120 resmin yer aldığı serginin açılış kurdelesini Başkan Ömer Günel, Kuşadası İlkokulu Müdürü Muzaffer Cesur ve resim öğretmeni İlknur Teğmen birlikte kesti. Velilerin de katıldığı serginin açılışından sonra Başkan Ömer Günel, alanı dolaşarak öğrencilerin çizdiği resimleri inceledi. Daha sonraysa okul müdürü Muzaffer Cesur tarafından Başkan Ömer Günel’e teşekkür plaketi verildi. Sergi 19 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak gezilebilir.

Serginin açılışında konuşan Başkan Ömer Günel, “İbramaki Sanat Galerisi bugün çok anlamlı ve önemli bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Sanatla uğraşan yetenekli çocuklarımızın resimlerini burada görmek benim için gurur ve mutluluk verici. Serginin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Egeli akademisyene uluslararası ödül

İzmir için tarihi gün

Özgür Çocuk Evi ilk mezunlarını verdi

DEÜ'nün engelsiz üniversite gururu

Egeli genç bilim insanın tezine uluslararası jüriden onay

Arşiv