Delirmeye hazır olun

Mine Artu'nun yazdığı, ünlü oyuncu Necmi Yapıcı'nın hem yönettiği hem de eşi Nurhan Durukan Yapıcı ile birlikte oynadığı ‘Benimle Delirir misin?’ adlı oyunu 20 Mart’ta saat 20.30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde İzmirli tiyatroseverlerle buluşacak.

  • 0
  • 446
Delirmeye hazır olun
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Mine Artu'nun yazdığı, ünlü oyuncu Necmi Yapıcı'nın hem yönettiği hem de eşi Nurhan Durukan Yapıcı ile birlikte oynadığı ‘Benimle Delirir misin?’ adlı oyunu 20 Mart’ta saat 20.30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde İzmirli tiyatroseverlerle buluşacak. İki perdelik komedi oyun ile sevenleriyle bir araya gelecek olan Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı İzmirlileri birlikte gülmeye davet etti.

DOYA DOYA GÜLECEKSİNİZ
Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan oyun, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanıyor. Trajikomik bir sürecin ele alındığı, kadın ve erkeğin yanlışlarını saklama çabalarının anlatıldığı oyun, sorun yaşayan evli çiftler üzerinde adeta terapi etkisi yaratacak. Nihan Durukan Yapıcı ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikâyesine dönüşen oyun gülmeyi garantiliyor. Birkaç saatliğine de olsa ‘delirmeye varım’ diyenler bu oyunu kaçırmasın.
 

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Çocuk Senfoni, Efeler kenti Aydın'da

Bilim insanlarının anısı kitaplıkta yaşayacak

Renklerin Gücü” Karabağlar'da

İzmir bu projeyle kültür sanat üreten şehir olmaya önemli bir adım atmış oluyor

Şevket Dağ sergisi Folkart Gallery’de açıldı

Anadolu kadınları sahaya çıkıyor