Derneklere Proje hazırlama eğitimi

  • 0
  • 2.071
Yazı Boyutu:

İzmir İl Dernekler Müdürlüğünce düzenlenen ‘’Derneklere Proje Yönetimi Eğitimi’’ni  tamamlayan 19 dernekten 23 dernek üyesi eğitimlerini başarı ile tamamladı. Aralarında Ege Magazin Gazetecileri Derneği adına Burcu Şakar’ın da yer aldığı Katılımcılara sertifikalarını İzmir İl Dernekler Müdürü Bülent Korkmaz verdi.

Eğitimin üç gün boyunca devam ettiğini belirten İl Dernekler Müdürü Bülent Korkmaz, “ İl Dernekleri Şefi  Şahin Doğan tarafından verilen eğitim sonunda  katılımcılar proje yönetimi hakkında en son bilgileri ve metotlarını öğrenip uygulamada, deneyim kazanma fırsatını buldu. Ürettikleri bir proje fikrini uluslar arası formatlara uygun şekilde nitelikli proje teklifi olarak hazırlayarak sunmayı öğrendiler. Derneklerin yerel ve uluslar arası fonlara proje teklifi hazırlama konusunda bir kapasite oluşturmalarını ve bu fonlardan faydalanmalarını hedefliyoruz” dedi.

İlkini Dokuz Eylül Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediklerini söyleyen Bülent Korkmaz, “ikincisini düzenlediğimiz eğitim programımızı başarıyla tamamladık. Derneklerden talep geldiği sürece her ay, üç gün boyunca eğitim programlarımıza devam edeceğiz” dedi.


YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv