Dört Kategoride 12 Ekibe Ödül

10’uncusu düzenlenen ödüllü "Haluk Sılay Üniversitelerarası Bitirme Projeleri Sergisi ve Yarışması"nda dört kategoride 12 ekibe ödül verildi.

  • 0
  • 187
Dört Kategoride 12 Ekibe Ödül
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Ödüllü "Haluk Sılay Üniversitelerarası Bitirme Projeleri Sergisi ve Yarışması" 8 Haziran Cumartesi günü yapıldı. 10’uncusu düzenlenen etkinliğe 225 öğrenciden oluşan ekiplerin 58 projesi katıldı. Yarışma sonucunda, dört kategoride 12 ekibe ödül verildi.

"Üniversitelerarası Bitirme Projeleri Sergisi ve Yarışması", genç yetenekleri keşfetmek, yenilikçi fikirleri desteklemek ve topluma katkı sağlayacak projelerin geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla düzenlenmektedir. Bu etkinlik, akademik dünyanın, endüstrinin ve meslek örgütümüzün genç mühendisleri destekleme ve teşvik etme vizyonunun bir yansımasıdır.

Öğrencilerin etkinliğe yoğun katılım göstermesi, mesleğimize, bilime, araştırmaya ve yeniliğe olan bağlılığımızın en güzel göstergelerinden ve gelecekten umut duymamızın nedenlerinden biridir.

Ödül Alan Ekipler
(Ekip Üyeleri, Üniversite, Kategori)

Endüstri Mühendisliği Kategorisi
  1. Enis Çalışır Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
    Öykü Çorapçıoğlu
Gizem Özbilir
Ece Zırhlı
  1. Fatma Nur Kurbanoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
  2. Beril Durmaz Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
    Ferit Doğruel
Beste Atasolmaz
Seray Tütüncü
Doruk Dumlu
Yılmaz İşleten
İmalat Mekanik Kategorisi
  1. Deniz Geçit Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği
    Alperen Demirtaş
Sefa Deveci
Murat Aydoğan
  1. Gizem Bakan Ege Üniversitesi Makina Mühendisliği
    Ahmet Selim Küççük
Mustafa Susam
  1. Ece Nur İşgüzar İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makina Mühendisliği
Ege Koçdemir, Fuat Sağ





Makina Teorisi ve Dinamiği, Mekatronik Kategorisi
  1. Umur Batuhan Özmen İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
    Gül Kader Göğüs
Barış Leventgelen
Kaan Öğrük
  1. Hüseyin Emir Yüksel İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
    Murat Han Uysal
Recep Doğaç Kılıçoğlu
Aytekin Dönmez
Berkin Şimşek
  1. Musa Uzun Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği
    Mehmet Ali Pınar
Ecem Demirci
Mahmut Sabri Kaya
Isı, Akış, Enerji Kategorisi
  1. Vedat TEKİN Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği
    Mustafa Harman
Arda Güray
Deniz Levent Ölçmener
  1. Ongun Ege Değer İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Enerji Sistemleri Mühendisliği
    Ertuğrul Yağız Konuk
  2. Büşra Yıldırım İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Makina Mühendisliği
    Mustafa Turgut
Mustafa Hazar Kelçe

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Robotik takıma “Impact Award” ödülü

Yaz dopdolu geçecek

İtfaiye personeline yılan yakalama eğitimi

İlk mezuniyet, ilk heyecan!

DEÜ'ye Mükemmellik Ödülü

Sağlık Bilimleri'nden 250 mezun

Arşiv