Dünyaya tasarım satıyor

  • 0
  • 2.391
Yazı Boyutu:

Yarattığı stratejiler ve tasarımlarıyla Türkiye kadar dünyanın da ilgisini çeken Konseptiz Reklam Ajansı, Rusya'da yaptıkları ve ödül getiren başarılı çalışmalarının ardından bu kez Kuzey Kıbrıs'a da reklam hizmetleri ihraç etmeye başladı.
Kuzey Kıbrıs iş dünyasının köklü şirketlerinden ASEL Group'la anlaşan Konseptiz, grubun yeni markası Yapel Enterprises'a marka danışmanlığı ve tasarım hizmeti vermeye başladı. Proje kapsamında Yapel Enterprises'ın ilk yatırımı olan Lefkoşa Park Evleri'nin konumlandırma, pazarlama stratejileri ve tasarımlarını tamamlayan ajans, 7 Nisan Çarşamba günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin üst düzey yetkililerinin de katılacağı bir kokteylle sunum gerçekleştirecek.

Projenin liderliğini üstlenen Konseptiz'in başarılı kreatif direktörü Aykut Sevinç, “İzmirli bir reklam ajansı olan Konseptiz, iletişime getirdiği evrensel yaklaşımla, 2 sene gibi kısa bir sürede, dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tümü profesyonel iletişimcilerden oluşan ekibimiz, dünya standartlarında reklam ve danışmanlık hizmeti verebilecek durumdadır. Rusya ve Kuzey Kıbrıs bunun örneğidir” dedi.   

Ajans Başkanı Haşmet Hun Bozkır’da çocuklar için üretilen zeytinyağıyla ilgili yaptıkları çalışmanın semeresinin Moskova'da düzenlenen 2010 ProdExpo fuarında fikir ve tasarım dallarında altın madalya ile ödüllendirilmesi olduğunu söyledi. Bozkır, “Yine aynı markaya yönelik Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak hazırladığımız ve çeşitli animasyon ve bilgilerle donattığımız  ww.kidsolioland.com adlı web sitesi çocuklardan büyük ilgi gördü. Konseptiz ekibi olarak kentimiz ve ülkemiz adına güzel çalışmalara imza atmayı sürdürmek en büyük hedefimiz” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

En büyük 500 sanayici şirketin 131 tanesi Egeli

Aile Şirketlerinde Yönetim Kurullarını Gençleştiriyoruz

2026'da 2 milyar dolar

Körfez Geçişi Çağrısı

Japon devi Torbalı dedi

Mutlu Esbaş’lıların sesi Lüksemburg’dan yankılandı