Ege’de Sosyal Güvenlik Mevzuatı Eğitimi

Ege Üniversitesi hem dijital altyapısını çağın gereksinimlerine uygun olarak düzenlerken hem de güncel eğitim içeriğiyle personelini eğitmeye devam ederek eğitim öğretim ve araştırma geliştirme ekosistemini modern bir yapıya kavuşturuyor.

  • 0
  • 217
Ege’de Sosyal Güvenlik Mevzuatı Eğitimi
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Ege Üniversitesinde idari çalışanların bilgi, beceri, motivasyon ve verimliliklerini artırmaya yönelik Personel Daire Başkanlığı İdari Kadro ve Atama Şube Müdürlüğüne bağlı Eğitim Birimi çeşitli kurum ve kuruşlarla iş birliğinde hizmet içi eğitimler düzenleniyor. Ege Üniversitesi hem dijital altyapısını çağın gereksinimlerine uygun olarak düzenlerken hem de güncel eğitim içeriğiyle personelini eğitmeye devam ederek eğitim öğretim ve araştırma geliştirme ekosistemini modern bir yapıya kavuşturuyor.

Ege Üniversitesi ev sahipliğinde personelin güncellenen müfredata uygun olarak mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik düzenlenen eğitim kapsamında İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce “Sosyal Güvenlik Mevzuatı Eğitimi” gerçekleştirildi. Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılan eğitime Ege Üniversitesi ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü personeli katıldı. İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü uzmanları Uğur Demir, Ahmet Yaman, Arzu Fidan, Burçin Can Gürpınar ve Gizem Eröz tarafından verilen eğitimde işyeri, işverenler, sigortalı hak sahipleri ile diğer ilgili kişi ve kuruluşlar açısından, sosyal sigorta işlemlerinin uygulanmasına yönelik konular hakkında bilgiler verildi. Gün boyu devam eden eğitimin sonunda alanında uzman yetkililer katılımcıların sorularını yanıtladı. İZMİR (Ege Ajans)

YORUM YAZ
Diğer Haberler

İzu Yarımadası’na ‘İzmir’ dokunuşu

Türkiye’de bir ilk

Esnaf Dijital Pazarlarda söz sahibi oluyor…

Gururlandıran Başarı

İEÜ’lü gençlerden ‘lezzet’ yolculuğu

Gastronomi Akademide sezonun ilk zeytinyağı