Ege Üniversitesi Erasmus ile dünyaya açılmaya devam ediyor

  • 0
  • 1.167
Yazı Boyutu:

Uluslararası öğrenci değişim programı olan Erasmus bilgilendirme toplantısı Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleşti.

Uluslararası öğrenci değişim programı Erasmus bilgilendirme toplantısı Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Toplantı salonunda gerçekleşti.Universty Hoge School van Amsterdam Universty of Applied Sciences School  Desing of Communication uluslararası Erasmus koordinatörü Babette Leeh’in katıldığı toplantıda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Beril Akıncı, İletişim Fakültesi Bölüm Başkanları ve Erasmus Koordinatörleri hazır bulundu.

İlk olarak Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin tanıtım sunumunun ardından Erasmus koordinatörü Babette Leeh, öğretim üyelerine program hakkında bilgi verdi.Toplantı sonunda Ege Üniversitesi ile  Universty Hoge School van Amsterdam Universty arasında ikili sözleşme Babette Leeh ve Dekan yardımcısı Prof.Dr. Beril Akıncı’nın imzalarıyla hayata geçirildi.Öğretim Üyeleri ve Lisans öğrencilerini kapsayacak ikili sözleşme öğrencilerin ve öğretim üyelerinin farklı kültür ve sosyal yaşamları tanımaları,tecrübe kazanmaları için büyük fırsat olacağı doğrultusunda yorumlandı. İZMİR(Ege Ajans)

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Deprem korkusuna özel terapi

Buca'nın altın çocukları

Narlıdere'nin kalite yolculuğu başladı

Kadınlara ‘yaratıcı endüstri’ eğitimleri

Türk polisiye dizilerinde kadının yeri yok

Bir yılda 12 bin 500 kişiye eğitim