Egeli Magazincilerin OSKARLARI sahiplerini buldu

  • 0
  • 4.916
Yazı Boyutu:

Egeli Magazincilerin Oskarı sahiplerini buldu Ege Magazin Gazetecileri Derneği’nin geleneksel İzmir’inOnuru Ödülleri Ege Palas Oteli’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
İzmirli gazeteci Yılmaz Özdil, Dokuz Eylül ÜniversitesiGüzel Sanatlar Fakültesi  TiyatroBölümü  Kurucusu Prof. Dr. Özdemir Nutku, Gediz Üniversitesi MütevelliHeyeti Başkanı Abdullah Kavuk, Koyu bir hayvan hakları savunucusu- Türkiye’ninilk ortodondist diş doktoru olan Hayırsever Ayşe Mayda,  İzmir ve Çeşme’ye yatırımlar yapan NailÖzkardeş ile İzmir Turizmine uzun yıllar katkı koyan Alex Baltazzi ödüllendirildi.
 
Abdullah Kavuk, Fikret Sönmez, Alex Baltazzi, HüseyinAslan, Nail Özkardeş, Çetin Gürel, Nuri İmre, Mehmet Kurt  
Ayşe Mayda, Sevda Zorlu, Zühal Yorgancıoğlu, ÖzdemirNutku, Serhan Şarman- Mehmet Necati Şentürk, Kıvılcım Erdem- Yusuf Çınar
Ege Palas Oteli, Exixiz-  Millennium,Cevher Grubu, Özgen Akçagül & Blue Note Orkestrası, Medyatek, Sardunya,D&S Entegre İletişim, Orkut Güney, Kavaklıdere ve İzmir Arena desteğiylehazırlanan geceyi  İzmir’in iki başarılıismi Kıvılcım Erdem ve Mehmet Necati Şentürk sundu.
 
DEÜ GSF Heykel BölümüBaşkanı Yard. Doc. Gökçen Ergür tarafından tasarlanan ödüllerin sahiplerinibulduğu gecenin tümü bizimizmir.tv ve azpor.tvtarafından naklen yayınlandı.
 
Gediz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı- İşadamıAbdullah Kavuk’un ödülü sırasında çok özel bir sürpriz yaşandı ve Ödülü verenBasın İlan Kurumu Bölge Müdürü Fikret Sönmez ile Kavuk’un 1974-1977 yıllarındaMalatya Atatürk Lisesi"nden okul arkadaşı olmaları  ilk yıllar sonra karşılaşmaları duyguluanlara neden oldu.

Ödülünü Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan’dan alan turizm sektörünün duayeniAlex Baltazzi’de yaptığı konuşmayla magazinini çok kültürlü kent İzmir’de  işleri çok zor olan magazin gazetecilerindenödül almanın kendisi için mutluluk verici olduğunu söyledi.
 
Onur Ödülü’nün Ege Palas Oteli Genel Müdürü Sevda Zorlu’danalan doğa hayvan , insan sevgisiyle İzmirlilerin gönlünde taht kuran Türkiyeninilk ortodontisti Ayşe Mayda Ödülü alırken bu güne kadar çok sayıda ödülaldığını ama kendisini en çok bir gazete örgütünden ilk kez ödül aldığını vebunu da Ege Magazin Gazetecilerinde almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.  
 
Ödülünü Gözlem Gazetesi Sahibi Çetin Gürel’den alan İşadamıNail Özkardeş, Yaşarken ödül almak, onore edilmek mutluluk verici olduğunusöylerken, Ödülünü ünlü modacı Zühal Yorgancıoğlu’ndan alan Dokuz EylülÜniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Kurucusu Prof. Dr. ÖzdemirNutku ise ödülü Silivride tutuklu gazeteciler için aldığını söyledi.  Gazeteci Yılmaz Özdil’in ödülünü ise Hürriyet Gazetesi’nden Nuri İmre aldı.
 
İzmirli sunucular Kıvılcım Erdem ve Mehmet Necati Şentürk’ün muhteşem sunuuylagerçekleşen tören Özgen Akçagül & Blue Note Orkestrası’nın yerli ve yabancışarkılardan oluşan repertuvarıyla göz geceye renk kattı.

Muzaffer- Bircan Tağıl, Fatma- İrfan Yelis, Altan- ÖmürManisalı, Orkut- Mutlu Güney
 
Sevgi Şahin, Şeref Güzel, Gizem Koçak, Hande Başar, AkifÖrük, Senay Tolga, İsmail Özboyacı, Nilgün Erhan
 
Ahmet Biycan Civan, Türkan- Kenan Özdemir, Yasemen GezerMusal, Zafer- Zerrin Şenolsun, Oğuzhan Kavaklı, Fikret Sönmez
 
Erdem Özgen, Erhan Parlat, Özlem- Cüneyt Tuğrul, BaşakTunca, Duygu Yeşilmen, Sevda Zorlu, Ahmet Dilek
 
Süheyl Uygur, Gülten- Mehmet Korkmaz, Ayşe Mayda, LeylaÖzakbaş, Nalan Kolağası İmre- Nuri İmre, Zühal Yorgancıoğlu
 
Dr. Fikret - Aysel Abbanoğlu, Necdet Gündoğdu, Gülcan -Malcolm Keit, Abdullah Kavuk, Mazhar İzmiroğlu, Çetin Gürel
 
Nazan Pedükcoşkun, Şenay Düdek, Nail Özkardeş, GülengülUslu, Ece Oral, İsa Aykanat, İrfan Albayrak

Filiz Güleç Çolak, Mehmet Kurt, Gözde Yener- AhmetAslaner, Hüseyin Aslan, Burcu Şakar, Hasan Utku, Süheyl Uygur, Özgen Akçagül
 
İsmail- Saliha Kuloğlu, Atınç- Ebru, Melisa, Selin Abay,Ferda, Özlem Ardalı, Hatice Oflaz, Fatih Tuna, Kadriye Çınaroğlu

Oğuz Özkardeş, Cemal Öztürk, Nail Özkadeş, Nesrin Önlü,Halil Yoleri, Sergül Bulut, Zeynep Kemahlıoğlu-Yalım Temizocak

Mesut Tim, Mücahit Dalkara,  İbrahim Irmak, KadirDemirel, Dilek Sintaç, Gülperin, Nesligül Sertdemir, Seda Kaya

Elif , Yasemin Reşitoğlu, Alex- Saadet Baltazzi, Yeşim,Cenk Cömert, Serhan- Sevim Şarman

Burcu Şakar, Aydan Ulu, Christina Hhnberger, Jeyan Gedik,Tayfun- Müge Ataseven, Polat- Sevim Akyürek

Öztürk Başarır, Lale Başarır, Faden Suzan Kutsioğlu,Bingül Başarır, Mualla Gürle, Berrin Güloğlu-Volkan Baş, Nesrin Ünlü
 

YORUM YAZ
Diğer Haberler

RE/MAX ZEYTİN 2022 başarısını kutladı

Huzurlarınızda Ülkeler Arası Dostluk Derneği

Personel Balosu’na Frida damgası

Movenpick İzmir 2022'yi eğlenerek uğurladı

Bu buluşma özel çocuklar için

Wyndham Grand İzmir Özdilek ailesi 2023’ü birlikte karşıladı