EÜ Eğitim Fakültesi’nde yeni dönem

  • 0
  • 747
Yazı Boyutu:

Ege Üniversitesi(EÜ) Eğitim Fakültesi öğretim elemanları yeni dekanlarının belirlenmesi amacıyla sandık başına gidecek. 10 Ağustos 2011 Çarşamba günü yapılacak eğilim belirleme seçimi öncesinde dekanlığa aday olan Prof. Dr. Süleyman Doğan projelerini öğretim elemanlarıyla paylaştı.

Toplantıya EÜ Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Süer Anaç, Prof. Dr. Atilla Silkü, EÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Bülent Özkan ve öğretim elemanları katıldı.

Yönetim anlayışlarının bilimsellik, hesap verilebilirlik, saydamlık, katılımcılık ve paylaşımcılık gibi temel ilkelere dayandığını söyleyen Dekan adayı Prof. Dr. Süleyman Doğan “Fakültemizi araştırma-yayın, eğitim- öğretim, kurum kültürü, kurum bağlılığı ve diğer hizmet alanlarında hep birlikte daha iyi konuma getirmek amacıyla bu göreve talip oldum. Yönetim anlayışımız, nitelikli akademik kadronun sağlanması, araştırma ve yayın yapma kapasitesinin geliştirilmesi, nitelikli eğitim ve öğretim hizmeti sunulması, kurum kültürü ve kurum bağlılığının geliştirilmesi, çevre ve alt yapı çalışmalarının tamamlanması, mali kaynak yaratılması ve öz kaynakların verimli bir şekilde kullanılması gibi pek çok alanda yeni projelerimiz var.”dedi.

Dekan adayı Prof. Dr. Süleyman Doğan “Gerçekleştirmek istediğimiz bu projeler bizleri birbirimize yakınlaştıracak, böylece Eğitim Fakültemiz belirlediği vizyon ve yüklendiği misyon açısından daha iyi konuma gelecektir” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Deü'nün Kalitesine Bir Tescil de Epdad'dan

Yaşar Üniversitesi 23 yaşında

57. Alay temsili sancağını 1 milyonun üzerinde kişi ziyaret etti

Alper’e araştırma ödülü

Karşıyaka’da sporla iç içe nesiller yetişiyor

Destek İş Birliği Merkezi EÜ’de açıldı

Arşiv