Foto Ralli kıran kırana geçti...

  • 0
  • 5.015
Yazı Boyutu:

İzmir'in tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek, kentin geçmişine ve bugününe ait bilgileri tazelemek amacı ile 1. Lions Foto Rallisi 5 Haziran Cumartesi günü yapıldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Forum Bornova Adrenalin festivali kapsamında gerçekleştirilen yarışmaya 11 ekipte toplam 31 kişi katıldı.
Ege Otomobil Sporları Kulübü ile 118R  Lions Yönetim çevresi tarafından düzenlenen etkinlikte yarışmacılar, İzmir'in önemli noktalarında çekilmiş 13 adet fotoğrafın yerini 2 saat içerisinde bulmaya çalıştı.
Startını Bornova Belediye Başkanı Prof. Kamil Okyay Sındır'ın verdiği Foto Ralli'de her noktada bulunan hakemlere yeri bulduklarına dair dosyalarını imzalatan yarışmacıların tümü verilen süre içerisinde yarışma merkezi olan Forum Bornova'ya geri döndü.  İki ekip dışında kalan tüm ekipler 13 noktayı bularak finişe ulaşınca sonuçlar avarajla tespit edildi. 2 ve 6 nolu ekiplerin avarajlarıda eşit olunca yarışmada iki tane üçüncü ilan edildi.
          
Yarışma sonucunda, Emre Tuncer, Barış Muhtar ve Durnev Atılgan'dan oluşan 3 nolu ekip tüm noktaları dolaşıp varış çizgisine en erken ulaşarak birinci oldu. İkinci sırayı Özgür Uğur, Yeşim Yücel, Yiğit Dikbaş ve Oskay Özyatık'tan oluşan ekip kazandı. 
Yarışmada eşit puana ve avaraja sahip Güçlü Soyer, Taşkın Hacıfazlıoğlu ve Hacer Soyer'den oluşan 2 nolu ekip ile Özlem Kotan, Ozan Kardeş ve Murat İşcan'dan oluşan 6 nolu ekip üçüncülüğü paylaştı. Düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere kupa ve çeşitli hediyeler verildi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Dayanışma buluşması

Winter Cup rüzgarı

İzmir’in Minik Yüzücüleri Aliağa’da yarıştı

Bostanlıspor Osmaniye’de Türkiye Şampiyonu…

Karneyi alan buz pistine koştu

Sporun ve sanatın her zaman destekçisi olacağız