Futbol Federasyonu’ndan Başkan Karabağ’a plâket

  • 0
  • 1.805
Yazı Boyutu:

İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Belediye Başkanı Hasan Karabağ’a Bayraklı’da spora ve sporcuya olan desteklerinden dolayı plâket verdi.

Bayraklı ve Karşıyaka’da faaliyet gösteren amatör spor kulübü yöneticileri ve sporcuları Barış Anıtı’ndaki akşam yemeğinde bir araya geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın ev sahipliğinde, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın, Genel Sekreter Kadir Akbulut ve Başkan vekili Rasim Alkışlar’ın katıldığı yemekli toplantıda amatör spor kulüplerinin sorunları konuşuldu ve tartışıldı.

Spora yatırımlarımız devam edecek
Gerçek spor emekçilerinin amatör spor kulübü yöneticileri olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Hasan Karabağ, “Ceyhan Altınyıldız’ın kurucu üyeliği ile başlayan ve yıllarca amatör spor yöneticiliği yapan biri olarak sizleri benden iyi anlayan başka kimse yoktur. Bayraklı Belediyesi olarak göreve gelir gelmez ilk yatırımlarımızı spora yaptık. Ümit Boz tesisleri ve Gümüşpala çok amaçlı spor kompleksi başta olmak üzere birçok yatırımı başlattık. Tesislerimizi revize ettik. Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünü kurduk. Giderek büyüyen spor alanlarımız ile bugün 20 branşta toplam bin 750 sporcuya ev sahipliği yapıyoruz. Belirli dönemler içinde amatör spor kulüpleri, gayri federe kulüpler, dernek ve okul spor takımlarına malzeme desteğinde bulunduk ve bulunmaya da devam edeceğiz” dedi.      

Hizmetler net olarak görülüyor
Amatör Spor Kulübü Federasyonu olarak Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın spora ve sporcuya olan bakışını çok net olarak gördüklerini kaydeden Başkan Kadri Yatkın, “Başkanın bu desteklerinin devam edeceğine canı gönülden inanıyoruz” dedi.
Başkan Yatkın, Karabağ’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plâketi sundu. Plaketi büyük bir mutlulukla kabul ettiğini söyleyen Başkan, Federasyon yetkililerine teşekkür etti. Başkan Karabağ’da Bayraklı Spor ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu kurucu üyesi Cahit Erbaş’a hizmetlerinden dolayı plâket verdi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv