“Genç Merkür İletişim Programı” tanıtıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sadece iletişim fakültesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen “Genç Merkür İletişim Programı” kapsamında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinde proje tanıtımı gerçekleştirildi.

  • 0
  • 255
“Genç Merkür İletişim Programı” tanıtıldı
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sadece iletişim fakültesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen “Genç Merkür İletişim Programı” kapsamında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinde proje tanıtımı gerçekleştirildi. İletişim Fakültesi öğrencileriyle Fakülte Konferans Salonunda bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Sosyal İlişkiler ve İletişim Daire Başkanlığı Proje Koordinatörü Adeviye Uzunoğlu, Genç Merkür Programı hakkında bilgiler verdi.

Programı anlatan Uzunoğlu, “Genç iletişimcilerin kariyerlerine yön vermelerini sağlayacak 7 günlük bir program olan Genç Merkür ile genç iletişimciler yeni iletişim teknolojilerinin kullanımı hakkında bilgi edinirken uygulamalı atölyelerle kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Alanında uzman konuşmacılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak olan gençler, farklı üniversiteden iletişim fakültesi öğrencileriyle proje geliştirerek fikir alışverişinde bulunabilecek. Takım çalışmasından proje üretmeye, geleneksel mesleklerden güncel iletişim teknolojilerine kadar farklı alanları deneyimleme imkanı yakalayacak iletişimciler, hem eğlenecekleri hem öğrenecekleri bir hafta geçirecekler” dedi.

6-12 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara’da 7’ncisi gerçekleştirilecek projeye; Ege Üniversitesi, Uşak Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi iletişim fakülteleri dahil olacak. Programa dört üniversiteden 36 öğrenci katılım gösterecek.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Fulbright Burs Programı tanıtıldı

Caz Festivali Atölyeleri Katılımcılarını Bekliyor

Tireli Üretici Kadınlar Dijital Pazarda ‘Ben de Varım!’ Diyor

Konuşma bozukluğunun çaresi terapi

ABD’den patent tescili aldı

Çığır açan uygulama

Arşiv