Güloğlu 44 yaşında  

Kuruluşunun 44’ncı yılını kutlayan Güloğlu Plastik, çalışanları ve aileleri ile birlikte Tire’de düzenlediği piknikte buluştu.

  • 0
  • 935
Güloğlu 44 yaşında  
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kuruluşunun 44’ncı yılını kutlayan Güloğlu Plastik, çalışanları ve aileleri ile birlikte Tire’de düzenlediği piknikte buluştu.
Yönetim Kurulu Başkanı Seracettin Güloğlu ve Genel Müdür Gülçin Güloğlu ev sahipliğinde düzenlenen piknik, özel organizasyon ve animasyonlara sahne oldu.

Çalışanlar çuvalla zıplama, kaşık ile yumurta taşıma, sandalye kapmaca, halat çekme vb. oyunlarla eğlenerek stres atarken,  anne ve babalarının yarışmalarını ilgiyle izleyen küçükler’de çuvalla zıplama, kaşık ile yumurta taşıma, sandalye kapmaca, halat çekme oyunları oynadı, yüzlerini boyattı ve kendileri iç in hazırlanan programla doyasıya eğlendi.

Oyunların bazılarında başarılı olanlar çeyrek altınla ödüllendirildi. Etkinlik programı çerçevesinde çalışanları ile büyük aile olma ve sürekliliğini sağlamayı hedefleyen Güloğlu Plastik Yönetimi 5 ve 10 yılını dolduran çalışanlara plaket ve ödüllerinin verildiği piknik etkinliğinde konuşan Genel Müdür Güloğlu, çalışanları ve aileleri ile birlikte geçirmeyi planladıkları piknikle, yılın yorgunluğunu atarken, hemde aile olmanın gereğini yerine getirdiklerini söyledi. Güloğlu Plastik’in vizyonuna ulaşma ve stratejisini gerçekleştirmede çalışanlarının önemli katkılar sağladığını ifade eden Güloğlu, “Büyük Güloğlu Plastik Ailesi olma hedefini hep birlikte gerçekleştireceğiz” derken, Yönetim Kurulu başkanı Seracettin Güloğlu ise 43 yıl önceden bu güne gerçekleşen tutarlı ve planlı büyümeden duyduğu mutluluğu dile getirdi ve “Güloğlu’nu oluşturan siz değerli ailem ile gurur duyuyorum” dedi.

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Coşkulu Bahar Festivali

Bu konser Çocuk acil ve yoğun bakım için

Birinci Yılda 14 yeni üye

Soylu’ya Vefa Gecesi

Tağıl, Gabon Fahri Konsolosu

8 Mart buluşması

Arşiv