Hüseyin Aslan Anaokulu’ndan 2010’a merhaba

  • 0
  • 1.550
Yazı Boyutu:

Bayraklı Manavkuyu’daki Özel Hüseyin Aslan Anaokulu öğrencileri, çok coşkulu bir yılbaşı partisiyle 2009’u uğurladı ve 2010’u karşılamanın heyecanını yaşadı.
Okul Kurucusu Hüseyin Aslan ile birlikte yeni yıl pastasını kesen öğrenciler, yeni yıla “güle oynaya” girdiler. 
Kurulduğu günden bu yana okul öncesi eğitimde kalitenin adı olan Özel Hüseyin Anaokulu, Okul Kurucusu Hüseyin Aslan, Okul Koordinatörü Hanife Aslan, öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte 2009 yılını uğurladı,  2010 yılına “merhaba” dedi.
“Minik Aslanlar”ın renkli ve lezzetli yeni yıl kutlamasında, şarkılar ve oyunlar “başroldeydi”. Dans eden “Minik Aslan”lar, “Noel Anne” ve “Noel Baba”larla şakalaştı, hediye pazarlığı yaptı.
Özel Hüseyin Aslan Anaokulu öğrencilerinin ortak dileği, 2010 yılının her gününün güzel geçmesiydi. Yeni yıl pastalarının mumlarını Okul Kurucusu Hüseyin Aslan ile birlikte üfleyen minikler, birbirlerine kendi fotoğraflarından oluşan panolardan oluşan hediyeler verdi. “Minik Aslanlar”ın her biri, hediye dağıtarak “kıyafete gerek olmaksızın” Noel Baba ya da Noel Anne olmayı başardılar.
Okul Kurucusu Hüseyin Aslan, 2009’un iyi ya da kötü değerlendirmelerle anılacağını; ancak geride kalan yılın Özel Hüseyin Aslan Anaokulu için yükselen başarı ivmesi ve kalite ile hatırlanacağını söyledi. Hüseyin Aslan, 2010’un sağlıklı nesiller yetişmesinde ve Atatürk Türkiye’sine yakışan bir geleceğe katkıda bulunmak adına yol alınmasında önemli bir kavşak olmasını diledi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Deprem korkusuna özel terapi

Buca'nın altın çocukları

Narlıdere'nin kalite yolculuğu başladı

Kadınlara ‘yaratıcı endüstri’ eğitimleri

Türk polisiye dizilerinde kadının yeri yok

Bir yılda 12 bin 500 kişiye eğitim