İlk nikahı başkan kıydı

Kuşadası’nda 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evlilik tarihi olarak belirleyen çiftler, Kuşadası Belediyesi tarafından yenilenen Pera Düğün, Organizasyon ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenlerle hayatlarını birleştirdi. Bu özel günün ilk nikâhını ise Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel kıydı.

  • 0
  • 333
İlk nikahı başkan kıydı
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kuşadası’nda evlilik tarihlerini 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk getirmek isteyen çiftler, Pera Düğün, Organizasyon ve Kültür Merkezi’ne akın etti. Günde ortalama 10 nikâhın kıyıldığı kentte, 14 Şubat’ta sayı 18’e kadar çıktı. Dünya evine ilk adımı atmak için Sevgililer Günü’nü tercih eden Aykut Özcan ve Özlem Binici çiftinin nikâhını ise Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel kıydı. Bu aynı zamanda Sevgililer Günü’nünde kıyılan ilk nikâh oldu. Başkan Ömer Günel, nikâh töreninde büyük heyecan yaşayan çifte ömür boyu mutluluklar diledikten sonra evlilik cüzdanını hem gelin hem de damada teslim etti.

“BÜTÜN ÖMRÜNÜZ SEVGİ DOLU GEÇSİN”

Hayatlarını birleştiren tüm çiftlere sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir hayat dileyen Başkan Ömer Günel, “Güçlü ve sağlıklı bir toplum yapısının temel taşı her zaman aile olmuştur. Bu nedenle aile çok önemli bir kurum. Bugün Kuşadası’nda dünya evine giren çiftlerimizin nikâhlarının hayırlı olmasını ve tüm ömürlerinin sevgi dolu geçmesini diliyorum” diye konuştu.

ÇARŞAMBA PAZARI’NI ZİYARET ETTİ

Başkan Ömer Günel, nikâh töreninden sonraysa her çarşamba günü Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan kıyafet pazarını ziyaret etti. Esnaf tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel’e hemşehrileri de yoğun ilgi gösterdi. Güvercin Masa Gezici Ekibi ile birlikte tezgâhları dolaşan Başkan Ömer Günel, esnafın ve vatandaşların sorun, talep ve önerilerini dinledi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

ilk resmi ziyaret mezun olduğu üniversiteye

Baharı Başkan Mutlu’yla karşıladı

Kültürel mirasımızı korumak en önemli amacımız

162 bin araç, 1 milyon civarında kişi

Bayram sonrası sokağın nabzını tuttu

Ayvalık'ta coşkulu karşılama

Arşiv