İzmir Fenerbahçeliler Derneği yeni yönetimi basın ile ilk buluşmasını gerçekleştirdi

  • 0
  • 2.763
Yazı Boyutu:

İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde tek aday ve tek liste ile yapılan genel kurulunda yönetime seçilen Başkan Cem Çalışkan ve Yönetim Kurulu ekibi basının karşısına çıktı.
Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Lokalinde gerçekleştirilen kahvaltılı basın söyleşisi keyifli sohbetlere sahne oldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşide basın mensuplarının yanı sıra Koyu Fenerbahçelilikleri ile bilinen Skal Genel Sekreteri Özgür Ardil ve İş adamı Ümit Ülkü de hazır bulundu.
Derneğin eskiye oranla daha aktif çalışacağından bahseden Cem Çalışkan “ sporun dostluk, barış ve kardeşlik olduğunu biliyor ve bu yönde hareket ediyoruz ve tüm spor kulüplerinin dernekleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Tüm dernekler ile güzel diyaloglar içerisinde olup bu güzel diyaloglar ile gelişen projeler yapmak amacındayız. Bu ortak paydada İzmirli gençler için sporu daha elverişli hale getirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi ve “gerekli şartları oluşturabilirsek gençleri uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan arındırmak ana teması üzerine kurulu bir etkinliği, yaz sonlarına doğru tüm spor kulübü taraftarlarını kapsayan sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlemek için gerekli çalışmaları başlattık” diye sözlerini bitirdi.
Yapılan açıklamada, "Başkan ve üyelerin ortak görüşü ve sivil toplum bilinciyle, Derneğimizin ve Fenerbahçemizin bayrağını daha yukarılara taşımak için hazırlanan projelerin, en kısa zamanda hayata geçirilmesi amacımızdır" denildi. İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nde yeni oluşan dernek yönetimi ve görev dağılımı şu şekilde:

Yönetim Listesi:
Başkan : Cem ÇALIŞKAN
Başkan Vekili : Şehmus TAYGÜN
Genel Sekreter : Cem KAVUR
Sayman : Taner NERGİZ
Başkan Yardımcısı : Selçuk DAŞTAN
Başkan Yardımcısı : Hasan Hakan ACITAŞ
Başkan Yardımcısı : Mehmet AKDEMİRCİ
Başkan Yardımcısı : Edip BÜYÜKKÖKDERE
Başkan Yardımcısı : Süleyman ÖZCAN
Başkan Yardımcısı : Tolga YÜCEBAŞ
Yönetim Kurulu Üyesi : Arda ALTAN
Yönetim Kurulu Üyesi : Hakan KOCA
Yönetim Kurulu Üyesi : Cevdet DARENDE
Yönetim Kurulu Üyesi : Barış ÖZREÇBER
Yönetim Kurulu Üyesi : Raif ATAMAN

Başkan : Cem ÇALIŞKANBaşkan Vekili : Şehmus TAYGÜNGenel Sekreter : Cem KAVURSayman : Taner NERGİZBaşkan Yardımcısı : Selçuk DAŞTANBaşkan Yardımcısı : Hasan Hakan ACITAŞBaşkan Yardımcısı : Mehmet AKDEMİRCİBaşkan Yardımcısı : Edip BÜYÜKKÖKDEREBaşkan Yardımcısı : Süleyman ÖZCANBaşkan Yardımcısı : Tolga YÜCEBAŞYönetim Kurulu Üyesi : Arda ALTANYönetim Kurulu Üyesi : Hakan KOCAYönetim Kurulu Üyesi : Cevdet DARENDEYönetim Kurulu Üyesi : Barış ÖZREÇBERYönetim Kurulu Üyesi : Raif ATAMAN

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv