Kadınsız hayat boş hayat

İzmir’in yeni eğlence mekanlarından Hovarda İzmir’de sahne aldı. Şarkılarıyla İzmirlilere keyifli bir gece yaşatan sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  • 0
  • 1.620
Kadınsız hayat boş hayat
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Hovarda İzmir'de sahne alan Cengiz İmren “Kadınsız hayat boş hayat” dedi. Cengiz İmren, İzmir’in yeni eğlence mekanlarından Hovarda İzmir’de sahne aldı. Şarkılarıyla İzmirlilere keyifli bir gece yaşatan sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yeni seslendirdiği ‘Arz Ederim’ şarkısı ile ilgili konuşan İmren, “Bu yıl çıkardığımız dördüncü şarkımız. Türk halkının çok sevdiği hicaz makamında bir şarkı yaptık” dedi. Yeni projelerin arkasının kesilmeyeceğini söyleyen İmren, “3 ayda bir yeni şarkı çıkarıyorum. İnşallah bu ramazan ayında da sizlerin de tanıdığı sanatçılarla düetlerim olacak. Ayrıca yabancı şarkıcılarla da düet yapmak isterim. Sürprizlerin de şarkıların da arkası kesilmeyecek. Yetenekten sonra aşk mı olur, ayrılık mı olur bilemem. Bazen yaşanmışlıklar da kaleme dökülür. Aşkı biliyorsan, ayrılığı da biliyorsan şarkılar yazabilirsin” diye sözlerine devam etti.

“Arabesk yaşam biçimidir”
Geçtiğimiz günlerde arabesk parça okuyanlarla ilgili çeşitli açıklamalarda bulunan İmren, “Arabeskin bir yaşam biçimi olduğunu daha önce de söyledim. Rahmetli Bergen’in filminden dolayı bu tür konular gündeme geliyor. Bir sürü arabesk söyleyen şarkıcı var. Ben söylediklerimi tekrar ediyorum. Kimse üzerine alınmasın ama almak istiyorsa da alsın. Arabeskin bir yaşam biçimi olduğunu ve bunu ancak yaşayan insanların ifade edebileceğini, hissettirebileceğini söylemiştim. O manikürlü, bu pedikürlü derken bunları mecazi anlamda kullandım. Çünkü arabesk, acı ve isyan müziğidir. Sahnenin kadını erkeği yoktur. Kadın sanatçılarımız da mutlaka iyi oldukları için sahne alıyorlar. Hakkını kim veriyorsa sahne yapacaktır. Kadınsız hayat boş hayat” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Bonomo'dan yeni tekli: Araba

Deniz’in yoğun temposu

İtalyan Ezgileriyle Büyülü Bir Akşam

10 Kasım’ A özel video klip

Karaca'dan The Best In Symphonic

Şevval'in kıyafeti Oscar'da giyilecek