kaliteli ürün + güzel sanatlar: Maya

  • 0
  • 3.568
Yazı Boyutu:

Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema Televizyon Bölümü’nde, aynı sınıfta başlayan arkadaşlıklarını 27 yıldır sorunsuz bir şekilde sürdüren Derya İnanç ve Dilek Okçu, aynı iş dalında bir araya gelerek Karabağlar ‘da Osmanlı ve Türk yemeklerinin en güzellerinin sunulduğu Maya’yla gıda sektöründe yer aldı.
Derya İnanç’ın eşine ait olan mekanı devralarak güzel sanatları mutfağa taşıyan ikilinin restoranında fiyatların ve mönülerin uygunluğu nedeniyle deyimi yerindeyse “iğne atsanız  yeri düşmüyor”.
Kahvaltı ile başlayan gün, yoğun bir öğle yemeği servisi, özel grup yemekleri olacaksa akşamları da hizmet verilebiliyor, müşterinin isteğine göre mönü hazırlanıyor.
Alsancak Şenliği’nde ödül kazanan Ali Haydar Keskin ustanın görev yaptığı Maya’daki ürünlere gelince Hünkar Beğendi, yaprak sarma, Enginar, şevketi bostan, Tire Köfte, Kereviz, çeşitli ot yemekleri, birbirinden güzel tatlı çeşitleri ve çorbalar’ın da aralarında bulunduğu Osmanlı, Türk ve Girit Mutfağı’ndan harikalar.
Kapıdan girerken güler yüzün hakim olduğu iki hanım tarafından karşılanan müştelerinin her geçen gün artmasının nedenini ürün kalitesinin yanı sıra, kaliteli hizmete ve mekana kattıkları güzel sanatları bağlayan Derya İnanç ve Dilek Okçu, fiyatları bulundukları bölgeye göre ayarlamış. Kar limitini en asgariye çeken ikilinin belirlidiği fiyatlar ise şöyle: üç çeşit üründen oluşan günlük mönüler 6, et yemekleri 8, tavuk 7, pilav 3, makarna 3, Salad bar 1-3-4 TL’lik fiyatlarda değişiyor.
Ev ve işyerlerine paket servisi yapılabiliyor ve her türlü yemek çeki geçiyor.
Telefon: 265  15 65
Adres: Yeşillik Caddesi Nu:227/7 Karabağlar- İZMİR

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Ramazan

By Guru Mutfak sizi bekliyor

Café Swıss’te 5 Gün 5 Şehir

Swissôtel’de İtalyan Yemekleri Haftası

102. yıl anısına  “Bereketli Anne Tarifleri”

Konuk şeflerden Antakya lezzetleri