Karabağlar’ın sporcu çocukları Doğal Yaşam Parkı’nda

  • 0
  • 1.106
Yazı Boyutu:

Karabağlar Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün düzenlediği farklı dallardaki kurs programlarına devam eden çocuklara, Başkan Sıtkı Kürüm sürpriz yaptı. Öğrencilere karne hediyesi olarak Sasalı Doğal Yaşam Parkı’na gönderen Başkan Kürüm’e, çocuklar teşekkür etti.

Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde bulunan Mimkent, Üzümcü, Limontepe, Sevgi Mahallesi, Kibar Mahallesi, Yurtoğlu Mahallesi, Uğur Mumcu, Cumhuriyet Meslek ve İhsan Alyanak Spor okullarında basketbol, voleybol, futbol, halk oyunları gibi 14 farklı dalda eğitim gören öğrencilerden 350’si, öğretmenleri eşliğinde Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nda, güzel bir gün geçirdi. Doğal Yaşam Parkı’nda bulunan aslan, kaplan, puma gibi vahşi hayvanları, timsah, yılan gibi sürüngenleri, fil, deve, zürafa gibi hayvanları yakından görme fırsatı bulan çocuklar bol bol fotoğraf çekti. Yaklaşık 3 saat süren geziden memnun ayrılan çocuklar, kendilerine bu imkanı veren Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm’e teşekkür ederken, ikinci dönemde de aynı başarıyı göstereceklerinin sözünü verdi.

Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, çocuklara her konuda destek olmak gerektiğini belirterek, “Bir çok öğrenci daha önce gitmedikleri Sasalı Doğal Yaşam Parkı’na giderek farklı bir deneyim yaşadı. Onların bu derece mutlu olması bana da ayrı bir mutluluk veriyor” diye konuştu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv