Konak’ta ücretsiz kursları kaçırmayın

Konak Belediyesi’nin her yıl binlerce yetişkin ve çocuğa yönelik düzenlediği ücretsiz kültür/sanat kurslarına ön kayıtlar başladı.

  • 1
  • 2.113
Konak’ta ücretsiz kursları kaçırmayın
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Konak Belediyesi’nin her yıl binlerce yetişkin ve çocuğa yönelik düzenlediği ücretsiz kültür/sanat kurslarına ön kayıtlar başladı. Kurslardan faydalanmak isteyenler 28 Eylül’e kadar belediyenin Güzelyalı Nazım Hikmet, Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek ve Alsancak Türkan Saylan kültür merkezlerine giderek başvuru yapabilecek.

21 BRANŞTA KURS VERİLECEK
Bu yıl da resimden seramiğe, müzikten tiyatroya, danstan fotoğrafçılığa, satrançtan ahşap boyamaya kadar 21 farklı branşta verilen kurslara 7’den 70’e her yaştan kursiyer katılabilecek. Ücretsiz kurslar yeteneklerini keşfetmek veya var olan yeteneklerini geliştirmek isteyenlere kucak açacak.

SON BAŞVURU 28 EYLÜL
Konak Belediyesi’nin Güzelyalı, Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek ve Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezlerinde verilecek kursların başvuruları 28 Eylül’de sona erecek. Uzman eğitmenler tarafından verilecek olan dersler 8 Ekim’de başlayacak. Kurslara katılmak isteyenlerin başvurularını kültür merkezlerine giderek yaptırmaları gerekiyor. Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar Türkan Saylan Kültür Merkezi’ni (422 52 36), Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’ni (262 99 84), Güzelyalı Kültür Merkezi’ni (224 24 30) arayabilir.

Yorumlar (1)
  • Kürşat Tanrıkulu

    Kürşat Tanrıkulu

    Bateri kursu almak istiyorum

    20 Kasım 2023 00:34
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yazarlar Şenliği başladı

Tiyatro buluşması’nda deprem hassasiyeti

Sahne Tozu Sırası Büyüklerde

Ulusal ve uluslararası önemli eserlere ev sahipliği yapıyor

Ürkmez Kültür ve Sanat Festivali başladı

Tarihi Agorada genç tınılar