Konaklı sporcular başarıya doymuyor

  • 0
  • 991
Yazı Boyutu:

Türkiye Bocce Şampiyonası Ankara’da  Kazan Bocce Salonu'nda gerçekleştirildi. Dört gün süren ve finalleri kaliteli mücadelelere sahne olan şampiyonaya birçok ilden iki yüzü aşkın sporcu katıldı. 5 kategoride yapılan şampiyonada, Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları  Gökhan Çelik ve Emre Timur  zorlu geçen müsabakalar sonucunda 2011 Türkiye  genç çiftler Raffa şampiyonu oldu.

2011 Temmuz ayında ülkemizde yapılacak olan Bayanlar Avrupa Şampiyonası için seçme niteliğinde olan Türkiye Şampiyonası’nda Merve Öztürk ve  Merve Timur ikilisi şampiyonayı 2. sırada  tamamlayarak milli takımda yarışabileceklerini kanıtladılar.

Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, kulüp sporcularından ardı ardına başarılı haber aldıklarını ve bu başarıların çalışma azmini güçlendirdiğini belirtti. Futbol takımının süper amatör kümeye yükseldiğini, ardından Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları olan  Mert ve Berkcan Süngü kardeşlerin Taekwondo  branşında Türkiye ve Dünya şampiyonalarından başarıyla döndüklerini ifade eden Başkan Tartan,” Türkiye Bocce Şampiyonası’nda Ankara’dan gelen güzel haberler bizi mutlu etti. 2011 yılında bu başarıların katlanarak devam edeceğine inanıyorum. Sporcularımızın yanındayım, başarılarını ödüllendiriyorum “ dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv