Konuşmacıların şampiyonu İZܒlü Ferit Çağdaş Şahan

  • 0
  • 1.129
Yazı Boyutu:

İzmir Üniversitesi öğrencisi Ferit Çağdaş Şahan, EGİAD’ın Sponsorluğunda JCI Kampus Şubesi tarafından düzenlenen İzmir 1. Üniversitelerarası Münazara Yarışması’nda “En İyi Konuşmacı” seçildi.

İzmir Üniversitesi Hukuk Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Ferit Çağdaş Şahan, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) sponsorluğunda, JCI Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Kampus Şubesi tarafından İzmir Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlene İzmir 1. Üniversitelerarası Münazara Yarışması’nda “En İyi Konuşmacı” seçildi. İzmir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kayhan Erciyeş ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Merdan Hekimoğlu, yarı finale kalma başarısını gösteren Münazara Kulübü öğrencileri ve Ferit Çağdaş Şahan’ı tebrik ederken başarılarının devamını diledi.

İzmir Üniversitesi öğrencilerin farklı platformlardaki başarılarının üniversite için gurur kaynağı olduğunu ifade eden Rektör Erciyeş, “Üniversite, sadece akademisyenlerinin, ortak olunan bilimsel ve sosyal projelerin başarıları ile değil, öğrencilerinin başarıları ile de kalkınır. Bize bu mutluluğu yaşatan tüm kulüp öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Celal Bayar, Ege, Dokuz Eylül, İzmir Ekonomi ve İzmir Üniversitesi’nin katıldığı yarışmada takım olarak yarı finale kalmanın ve En İyi Konuşmacı seçilmenin büyük bir başarı olduğunu dile getiren Prof. Dr. Hekimoğlu, “Hukuk Fakültesi başta olmak üzere tüm öğrencilerimiz bu tip etkinlikler sayesinde mesleki hayata daha da hazırlıklı başlayacaklar” dedi.

Ferit Çağdaş Şahan, İzmir Üniversitesi’nin verdiği destekle önümüzdeki günlerde yapılacak münazara yarışmalarından da başarı ile dönmeyi hedeflediklerini dile getirdi. 

YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv