Kutlama dediğin böyle olur

  • 0
  • 894
Yazı Boyutu:

SKSF’li minikler yeni yıl için düzenledikleri eğlence ile büyüklerine parmak ısırttılar. Açık büfeden yiyeceklerini alan, daha sonra piste fırlayarak önce arkadaşlarına dans gösterisi sunan minikler daha sonra doyasıya eğlendiler. Öğretmenlerine “Kutlama dediğini böyle olur!..” dedirttiler.
Kültür-sanatın geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan Soyer Kültür Sanat Fabrikası (SKSF) bünyesindeki TC MEB Özel Selçuk Soyer Anaokulu minikleri yine kendilerine yakışan bir yılbaşı eğlencesi düzenlediler. Açık büfeden yiyeceklerini alan, daha sonra piste fırlayarak önce arkadaşlarına dans gösterisi sunan minikler daha sonra doyasıya eğlendiler. Öğretmenlerine “Kutlama dediğini böyle olur!..” dedirttiler.
Kendi hazırladıkları yılbaşı aksesuarları ile birer prenses, birer prens olan minikler kendi kreasyonu(!) olan giysileri ile yeni bir yıla girmenin mutluluğunu düzenledikleri bir eğlence ile pekiştirdiler.
Anne babalarının en sevdikleri yemekleri ve tatlıları okul bahçesindeki açık büfeye yerleştiren minikler kavga gürültü etmeden birbirini ezmeden(!) önce yeni yıl pastalarındaki mumları üflediler. Daha sonra sıraya girerek minik elleriyle tabaklarına yiyeceklerini alarak masalarına oturdular. Büyük bir iştah ile yiyeceklerini yiyen minikler daha sonra piste çıkarak önce arkadaşlarına bir dans gösterisi sundular, daha sonra kıvrak müzik eşliğinde kurtlarını döktüler. Miniklerin eğlenceyi bile ciddiye alıp büyüklerine örnek olacak olgunlukla yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşadılar.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Deprem korkusuna özel terapi

Buca'nın altın çocukları

Narlıdere'nin kalite yolculuğu başladı

Kadınlara ‘yaratıcı endüstri’ eğitimleri

Türk polisiye dizilerinde kadının yeri yok

Bir yılda 12 bin 500 kişiye eğitim