YUKARI

Lila'nın yeni teklisi 'Kirpik' video klibi yayında

Lila'nın sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise “Ozan Yılmaz” a ait 'Kirpik' video klibi Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.
Lila'nın yeni teklisi 'Kirpik' video klibi yayında
09 Ocak 2021 0 yorum 2747

Lila'nın sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise “Ozan Yılmaz” a ait 'Kirpik' video klibi Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Şarksına gitarıyla Barış Ertunç”un eşlik ettiği Lila, bu şarkısında; geçmiş zamanlarda yaşanmış fakat zaman içerisinde boyut değiştirmiş kırık bir aşk hikayesi ile karşımıza çıktı. Hem Retro, hem de modern soundu ile dikkat çeken şarkı, Alternatif ve Electro-pop dinleyicisi ile buluşuyor. Pandemi dolayısıyla, büyük bir kısmı evde çekilen klipte, yönetmen koltuğunda “Akif Akbayır”ve “Ozan İnam” yer alıyor.

KİMDİR?
Lila, Antalya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi "Klasik Gitar" Bölümü ve ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı "Şan" bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca İzmir'de çeşitli gruplarla sahne aldı.
2006 yılında ülkemizin bilinen Rock gruplarından "Pin up" a dahil oldu. 2010 yılında “Pin up" ile "Üretim Hatası" isimli bir single çıkardı. "Ozan Çolakoğlu" prodüktörlüğünde yapılan şarkı ülke çapında büyük ilgi gördü. 
2012 Yılında söz ve müziği kendisine ait olan "Nasıl" isimli single'ın ardından diğer projesi "Telepotik" ile Trip-hop / Electronica soundunda yaptığı bestelerle İstanbul'da gerçekleşen Midtown Festivali'nde "Portishead'in ön grubu olarak sahne aldı.
Lila; 2013-2017 yılları arasında özel bir okulda Müzik öğretmenliği ve Koro şefliği yaptı. 5 yıl boyunca çocuklarla müzik üzerinden özel bir bağ kuran Lila, bir yandan kendi konserlerine ve üretmeye devam ederken, ülkemizin önemli sanatçılarından, "Gökhan Kırdar "ve “Vega" ya konserlerinde vokalist olarak eşlik etti. 

2019 yılında Garaj Müzik etiketiyle; söz ve müziği kendisine, düzenlemeleri "Ozan Yılmaz"a ait olan "Insta Aşk" ve "Kalp" isimli şarkılarını yayımladı. 

Canlı, enerjik sahne performansıyla, farklı sounduyla ve ilgi çekici klipleriyle yeni bir maceraya atılan Lila; 3 şarkıdan oluşan, söz ve müziği kendisine ait olan “Renklerin içinden" isimli ilk EP sini 2020 Mart ayında yayımlıyor. “Rüyama Gel", "Renklerin İçinden" ve "Zamansız" isimli şarkılardan oluşan EP' nin ilk klibi, “Rüyama Gel" şarkısına çekildi. Lila, "Insta Aşk" ve "Kalp" şarkılarında gerçek sevgi arayışında iken, "Renklerin İçinden" isimli EP’sinde; hayal ile gerçek arasında kalmış bir kadının hikayelerini anlatıyor ve dinleyicilerini kendi rüyasına davet ediyor.

KİRPİK
Koştum, koştum durdum
Nereye ve ne zamana, bilmedin
Sana içimi nasıl döktüm o gün
Ve sen ne anladın

Çok geç üzgünüm
Ya da boşver

(Ooo) Kirpiklerin her öptüğümde dökülmeseydi
Sonbahar yaprakları gibi
Belki de aynı zamanda olmasa bile
Aynı yerde bekleyecektim seni

Kirpiklerin...

Acıttılar, acıdın durdun
Gerek yoktu, sen yoruldun
Yokuşların tam ortasında
Uyutuldun, hiç düşünemedin

Çok geç üzgünüm
Ya da boşver

(Ooo) Kirpiklerin her öptüğümde dökülmeseydi
Sonbahar yaprakları gibi
Belki de aynı zamanda olmasa bile
Aynı yerde bekleyecektim seni

Kirpiklerin...
 
Söz-Müzik :Lila
Düzenleme : Ozan Yılmaz

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Magazin 0 yorum

Sunal'dan “Küresel Isınma” şarkısı

06 Haziran 2021 334 kere okundu

Çevre konusunda örnek duyarlılığıyla dikkat çeken sanatçı Zeliha Sunal, iklim değişikliği konusuna dikkat çekmek için “Küresel Isınma” [...]

Magazin 0 yorum

Arasam da açma

05 Haziran 2021 341 kere okundu

Dikkat çeken güzelliklerinin yanı sıra iddialı ve yepyeni projeleriyle de çok konuşulacak ikiz güzeller Nur ve Gül'ün ''Arasam da Açma'' [...]

Magazin 0 yorum

Klipte görsel şölen

04 Haziran 2021 318 kere okundu

 “Esmesin Ayrılık” ın video klibi, şarkının duygusuyla da tamamen örtüşen, Karadeniz'in en el değmemiş noktalarında çekildi. Soner Arıca’yı; Şavşat [...]

Magazin 0 yorum

Azra Akın ile tanıtım

02 Haziran 2021 344 kere okundu

Üstün kalite ve teknolojisiyle Türkiye’de deterjan sektörünün öncü markalarından Persil, şimdi çamaşırlarında temizlik ve beyazlık arayanlar için [...]

Magazin 0 yorum

Sarı Şemsiye Yarışacak filmler açıklandı

02 Haziran 2021 375 kere okundu

27 Eylül – 03 Ekim 2021 tarihleri arasında Buca Belediyesi’nin himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir’de gerçekleşecek olan [...]

Magazin 0 yorum

Evelallah

29 Mayıs 2021 451 kere okundu

Güçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Barış Manço’nun unutulmaz şarkısı “Evelallah”ı [...]

bizimizmir-2020-10-27-1603825796809-kaskaloglu.jpg

Reklam

1622101404337-1.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

Aramıza Hoş Geldin Güzel Adam…

69 yazı

1

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Ödemden Bıktık Diyenler Gelsin…

197 yazı

3

Serhan Şarman

Tarihi Şükran Oteli'ne Veda Ederken...

6 yazı

4

Burcu Şakar

Oldu Mu Şimdi Murat!

7 yazı

5

Diğer Yazarlar

sinema

Arşiv

Reklam

1622101477810-1a.jpg

Reklam

1622101451683-1a.jpg