Liyakat Derneği’nden Cumhuriyet Balosu

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yılı, Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği LİYAKAT tarafından Wyndham Grand İzmir Özdilek’te düzenlenen balo ile kutlandı.

  • 0
  • 665
Liyakat Derneği’nden Cumhuriyet Balosu
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yılı, Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği LİYAKAT tarafından Wyndham Grand İzmir Özdilek’te düzenlenen balo ile kutlandı.

Baloya; Başkan Berkay Eskinazi başta, dernek üyeleri ve davetliler geceye özel döneme uygun kıyafetler ile katıldı. 
DanceFloor Dans Okulu kurucusu Ümit Yumlu Zeybek gösterisi ve partneri Aslıhan Yılmaz ile Vals gösterisiyle, Viollinist Kate ise keman şovuyla renk kattığı balonun açılış konuşmasını yapan Başkan Berkay Eskinazi, herşeyin hayal etmeyle başladığına inanarak bu inanç doğrultusunda insanların yaşamlarına dokunmayı hedefledikleri proje ve etkinliklerle Liyakat Derneği olarak kuruluşunun 6’ncı yılını kutladıklarını söyledi.

Geride bırakılan yıllar içersinde sayısız proje, etkinlik gerçekleştirmenin haklı gruruyla, gençler, kadınlar ve çocuklar adına girişimcilik hedefli çalışmalar yaptıklarını belirten Ezkinazi, “Bunlardan bazıları; Emek Pişti Haydi Sofraya, Hayat Bir Müzikse Kadın Her Ritminde, Yarın girişimcilik Sahnede Engel Hiçbir Yerde, Girişimcilik okulu, Çocuk Büyüsün diye, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Yerel ve Ulusal STK'ların Kapasitesinin Güçlendirilmesi Hibe Programı kapsamındaki 4WOMEN (Kadınlar İçin) projesi, Girişim Kampüsü, Girişimci Çocuk Atölyesi. Çok sayıda üniversiteli genç kızımızın iş hayatlarındaki başarılarının temellerini atmayı hedeflediğimiz yeni projede yine birlikte olacağız” dedi.

Ezkinazi söylerini şöyle tamamladı: Ne mutlu ki geçen bu zaman içinde hayatlarına dokunduğumuz nice insanımızla, nice projelerde nice anılar biriktirdik. El olduk, el verdik, umut olduk, umuda yön verdik. Bu zamana kadar olduğu gibi Liyakat ailesi olarak çalışmaya, projeler ünetmeye ve öncü bir sivil toplum olma misyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylemi ‘Hiç bir şeye ihtiyacımız yok. Yalnız bir şeye ihtiyacımız var. Çalışkan olmak.”

Gece boyunca yapılan çekilişlerden elde edilen gelir, Üniversiteli bir genç kıza burs olacak.

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

8. Büyük Efes Sanat Günleri’ne görkemli açılış

Eğlenme sırası eğlendirenlerde

1. Ayak ödülleri sahiplerini buldu

İzmirli EMD’liler Cumhuriyet Balosu’nda

İmza gününün geliri TEV’e

Sevgililere Pınar Aylin Rüzgarı

Arşiv