Modacılar ve Tasarımcılar IF Wedding Fashion İzmir’de

Düzenlenmeye başladığı günden bu yana gelinlik, damatlık ve abiye giyimde modaya yön vermeyi hedefleyen, kapladığı alan olarak sektöründe Avrupa’nın en büyüğü IF Wedding Fashion İzmir – 13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nda heyecan başladı.

  • 0
  • 7.125
Modacılar ve Tasarımcılar IF Wedding Fashion İzmir’de
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Düzenlenmeye başladığı günden bu yana gelinlik, damatlık ve abiye giyimde modaya yön vermeyi hedefleyen, kapladığı alan olarak sektöründe Avrupa’nın en büyüğü IF Wedding Fashion İzmir – 13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nda heyecan başladı. 22 Ocak Salı günü tüm dünyaya kapılarını açmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir; İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) partnerliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenecek. Dünyaca ünlü pop şarkıcılarının podyumda performans sergileyeceği, ünlü mankenlerinin en yeni gelinlik, damatlık ve abiyeleri sunacağı IF Wedding Fashion İzmir, yapılacak birebir görüşmelerle de ekonomiye yılın başından büyük katkılar vermeyi hedefliyor. fuarizmir’de 4 gün sürecek moda buluşması, 11 defilenin yanında modacıları ve tasarımcıları da ağırlayacak.
 
Tasarımcılar profesyonellerle buluşuyor
Sektörün Küresel Fuar Endüstrisi Birliği (UFI) onaylı tek fuarı olarak dikkatlerini üzerine çeken IF Wedding Fashion İzmir’da bu yıl “Designers Area” (Tasarımcılar Alanı) oluşturulacak. Geçtiğimiz yıllarda da Trend Alanı olarak hazırlanan ve sektör profesyonellerinden tam not alan özel bölüm, bu yıl da önemli isimleri ağırlayacak. Erol Albayrak, Esin Özyiğit, Özlem Erkan, Yiğit Eryendi, Murat Acar, Burak Çiçek, Mustafa Güngör, Sinem Mardi, Zeynep Olgun, Nazlı Terzioğlu ve Gökçe Nur Özbek Designers Area’da yerini alacak. Ayrıca Designers Area’da Hermanas, Alisse Nuera, Madam Tuu ve Nova Bella firmaları da bulunacak. 
 
Söyleşi ve atölyeler olacak
IF Wedding Fashion İzmir kapsamında birçok etkinlik de gerçekleşecek. Tasarımcı Platformu’nda Atölye İzmir ve Üçel Tasarım Atölyesi’ndeki genç tasarımcılar gelinlik ile abiye üzerinde çalışmalar yapacak. Genç yetenekler, 22 – 25 Ocak tarihleri arasında B Holü Fuaye Alanı’nda tasarım ve üretim gerçekleştirecek. Fuarda söyleşiler de dikkat çekecek. “Tasarım Yarışmalarının Markalaşma Sürecindeki Etkileri”, “İzmir’de ve Türkiye’de Hazır Giyim” ve “Uygulamalı Make-up Söyleşisi” moda severlere hitap edecek.
 
11 defileli fuar
Fuar boyunca 11 defile gerçekleşecek. Profesyonellerin gözüne hitap etmesinin yanında 2019 ve 2020 modasının büyülü podyumda yerini alacağı IF Wedding Fashion İzmir’de; ilk gün 10. Uluslararası Gelinlik Tasarım Yarışması’nın defilesi yapılacak. Aynı gün World Of The Fashion ile Rimano defilesi gerçekleşecek. 23 Ocak Çarşamba günü See Line, Seren Moda, Murat Acar ile Hot Contact defileleri ünlü mankenlerle podyumda olacak. 24 Ocak Perşembe günü ise Kaneviçe, Eris Moda, In Couture ve geçtiğimiz yılın Gelinlik Tasarım Yarışması birincisi Kansu Sarıkan’ın Performans Defilesi moda severlerin görücüsüne çıkacak.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pastalı Final

Yarışmanın galibi Enes Yolcu

Jozerenjbar'dan Origami , Sunal'dan geri dönüşüm

Asena, göz yaşlarına hakim olamadı