Rekor sürede dev hizmet

Başkan Demir’in Pancar ziyaretinde mahalle sakinlerinin aile çay bahçesi ve park isteği üzerine harekete geçen Torbalı Belediyesi, vatandaşın talebini 72 saat içerisinde gerçekleştirdi. Demir’in Pazartesi günü verdiği “Perşembe günü yapılacak olan halk buluşmasına yetişecek” talimatı ile harekete geçen belediye ekipleri imkansızı başardı.

  • 0
  • 117
Rekor sürede dev hizmet
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Torbalı’nın merkezine yapılan tüm hizmetlerden ilçedeki bütün mahallelere de aynı hizmetlerin yapılacağının müjdesini veren Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, sözünü tuttu. Başkan Demir’in Pancar ziyaretinde mahalle sakinlerinin aile çay bahçesi ve park isteği üzerine harekete geçen Torbalı Belediyesi, vatandaşın talebini 72 saat içerisinde gerçekleştirdi. Demir’in Pazartesi günü verdiği “Perşembe günü yapılacak olan halk buluşmasına yetişecek” talimatı ile harekete geçen belediye ekipleri, gece gündüz demeden çalışarak imkansızı başardı. Torbalı Belediyesi rekor sayılacak süre içerisinde mahalleye hem aile çay bahçesi hem de park kazandırdı.

YÜZLERCE VATANDAŞI AYNI ANDA VAKİT GEÇİREBİLECEK
Uzun yıllardır atıl durumda olan alanı vatandaşın hizmetine sunan Başkan Demir, Pancar’a dev bir etkinlik alanı kazandırdı. Aile çay bahçesi olarak kullanılacak alanda 150 metrekare su havuzu, 2 bin 500 metrekare çim alan, çocuk oyun parkı, boylu çınar ağaçları ve Türkiye Voleybol Federasyonun kriterlerine uygun plaj voleybol sahası yer alıyor. Aynı anda yüzlerce kişinin çok rahat bir şekilde vakit geçireceği aile çay bahçesi ve parkın açılışı dün gerçekleşti. Yoğun katılım ile gerçekleşen açılışta kurdeleyi ise Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı Belediyesi Meclis üyeleri Aysun Benli, Bahadır Kun, Engin Gülten ve mahalle muhtarları kesti.

“TÜM HEMŞEHRİLERİME HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Yalnızca 3 gün içerisinde mahalleye çay bahçesi ve park kazandıran Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir’e mahalle sakinleri de teşekkür etti. Başkan Demir, yaptığı açıklamada “Tam 72 saatte, üstün bir gayretle hayata geçirdiğimiz Pancar Aile Çay Bahçesi ve Parkı’nı hep birlikte halkımızın kullanımına açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte özverili çalışmalarından ötürü emeği geçen bütün personellerimize teşekkür ediyorum. “Torbalı’ya ne yapılıyorsa Pancar’a da olacak” sözünü tutmanın mutluluğuyla; tüm hemşehrilerime hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Lefkoşa Belediye Başkanı Harmancı’yı ağırladı

Can dostlar için anlamlı protokol

Başıboş at operasyonu

Obeziteyle mücadelede ücretsiz destek

Çocuk Ürolojisi yeniden akredite oldu

Minik öğrenciler can dostlarla buluştu