Sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda!

Pınar, 1-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’na birbirinden lezzetli ürünleriyle katılacak. Ziyaretçiler Pınar standında lezzetli ve sağlıklı ürünleri tatma fırsatı bulurken, çocuklar da Pınar Kido maskotu ile keyifli anlar yaşayacak.

  • 0
  • 2.205
Sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda!
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Dünyada 35 ülkeye ülkeye ihracat yaparak sektörünün lideri konumunda olan Pınar, inovatif ve tüketici odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği yeni ürünlerinin yanı sıra geleneksel lezzetlerinin de sergileneceği standıyla, 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerini alacak.

Kentin hem kültürel hem de ticari hayatında önemli bir yeri olan, her yıl heyecanla beklenen İzmir Enternasyonal Fuarı her sene olduğu gibi bu sene de hem birçok markaya ev sahipliği yapacak hem de birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. Pınar da, İzmir Kültürpark’ta 1-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek İzmir Fuarı’ndaki yerini Migros Sokağı’nda açacağı stand ile alacak. Pınar Süt ve Pınar Et’in yıllardır tüketiciler tarafından beğeniyle tercih edilen sağlıklı ve lezzetli ürünlerinin yanı sıra yeni çıkan ürünleri de fuar boyunca tüketicilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca, fuar süresi boyunca standda bulunacak olan Pınar Kido Maskotu, minik ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Kapılarını rekorla kapattı

AGROEXPO’ya ziyaret

19.Agroexpo Açıldı

5 Gün Sonra Açılıyor

Agroexpo 30 Ocak'ta Kapılarını Açıyor!

İş dünyası ile iş arayan gençler Kariyer Fuarı’nda buluştu

Arşiv