Şampiyon kardeşlerden çifte başarı

  • 0
  • 1.037
Yazı Boyutu:

Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları olan Süngü kardeşler bir kez daha gurur yaşattılar. Mert ve Berkcan Süngü kardeşler Taekwondo  branşında Türkiye ve Dünya şampiyonalarından başarıyla döndüler. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Alanya büyükler Türkiye şampiyonu Mert Süngü ile uluslararası gençler kategorisinde birinci olan Berkcan Süngü kardeşleri makamında kabul ederek kutladı.

Amatör spora ve sporculara yapılan yatırımın karşılığını madalyalar ve kupalar elde ederek geri aldıklarını kaydeden Başkan Tartan,” Bundan büyük mutluluk olamaz. Onlarla gurur duyuyorum, 2011 yılında da tüm branşlarda bu başarılarımız devam edecek ”dedi. Sporcu kardeşlerin antrenörü Uğur Katıl’ı da kutlayan Başkan Tartan iki kardeşin çifte mutluluk yaşattığını söyledi.

Hem Milli takım hem de kulübünü onurlandırmanın gururuyla bundan sonraki yarışmalara daha hırslı hazırlanacağını belirten Süngü kardeşleri, Başkan Tartan çeşitli armağanlar vererek ödüllendirdi. Başkan Tartan, hedeflerinin bundan sonra da Dünya ve Avrupa Şampiyonlukları kazanan sporcular yetiştiren bir anlayışı sürdürmek olduğunu söyledi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv