Şampiyonluğun ödülü tatil

  • 0
  • 2.038
Yazı Boyutu:

Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, süper Amatör Kümeye yükselen Konak Belediyespor’da top koşturan futbolcuları kutladı. Başkan Tartan, Futbolcuları 500’er TL prim ve aileleri ile birlikte 2 gün tatille ödüllendirdi. Süper Amatör Küme’ye çıkan Konak Belediyespor’da şampiyonluk coşkusu sürüyor.2 sene önce düştükleri Süper Amatör Küme’ye tekrar çıkma başarı gösteren futbolcuları Belediye Başkanı Hakan Tartan,500’er TL primin yanı sıra aileleriyle gidebilecekleri 2 günlük tatil ile ödüllendirdi.
Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, amatör spora, amatör spor kulüplerine maddi ve manevi destekleri sürdüreceğini belirtti. Gençlerin sağlıklı, mutlu ve huzurlu yetişmeleri için çalıştıklarını vurgulayan Başkan Tartan, bu amacı gerçekleştirmenin en iyi yolunun da spor olduğunu söyledi. Başkan Tartan, gençleri yeşil sahalara çekerek, onların kötü alışkanlıklara yönelmelerini engelleyen futbol kulüpleri sayesinde geleceğe daha güvenle baktığını dile getirdi. 
Amatör spora yapılan desteklerin süreceğini belirten Tartan, "Şimdi ektiğimiz bu tohumlar önümüze daha sağlıklı yetişmiş gençler çıkaracak, böylece daha güvenli bir gelecek, daha eğitimli ve kaliteli bir kuşak yetişecek" dedi. Konak`ta bulunan 22 amatör futbol kulübünde top koşturan 400`den fazla sporcuya ihtiyaç duyabilecekleri her türden malzeme yardımının da yapıldığını  hatırlatan Başkan Tartan,”Eşofman takımı, maç forma takımı, maç ayakkabısı, spor ayakkabı, tekmelik, çorap, tozluk, şort, eldiven, antrenman yeleği, maç ve antrenman topları gibi bir futbol takımının ihtiyaç duyabileceği tüm malzemeleri amatör kulüplere destek amacıyla veriyoruz “ dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

6. Ayak ve Kış Trofesi ödülleri sahiplerini buldu

Gençler sporda harikalar yaratıyor

3.Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” başladı

Gaziemir’de kıyasıya yarış

Bornova şampiyon

Atatürk’ün çocuklarından Karşıyaka’da 19 Mayıs yarışı

Arşiv